fanavaran
آخرین اخبار
سرویس های خبری
گزارش سرویس
{#foreach $T.table as record}{#/for}
facebook RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی
کد خبر : 83968
تاریخ انتشار : 1 مهر 1394 12:59

رونمایی از سرویس جدید جیرینگ در نمایشگاه تلکام

از آنجا که کاربران تلفن همراه، اندک اندک به یکی از مهم ترین مشتریان خرید الکترونیکی خدمات و کالا از طریق فروشگاه های مجازی تبدیل شده اند، خواسته ها و نیازهای آنها برای تمامی صاحبان کسب و کار از اهمیت ویژه ای برخوردار است؛ از همین رو، جیرینگ با توجه به ارزیابی این روند رو به رشد، تمرکز خود را در شانزدهمین نمایشگاه ایران تلکام بر روی پرداخت از طریق تلفن همراه و همچنین ارایه خدمات ارزش افزوده مالی در غرفه واقع در سالن اختصاصی همراه اول گذاشته است.

فناوران – شرکت پرداخت اول کیش (جیرینگ)، در نمایشگاه امسال با مشارکت تعدادی از شرکت های ارایه دهنده خدمات پرداخت و فروشگاه های اینترنتی و با ترکیب قابلیت های بسترهای اینترنت و تلفن همراه، نسبت به ایجاد درگاه امن پرداخت با نام جیرینگاه، اقدام کرده است.
شرکای تجاری جیرینگ در سرویس جیرینگاه شامل فروشگاه مجازی شهروند، زنبیل، مدیسه، شیکسون، گلدان، تیوال، شهر کتاب آنلاین، ایران سرور، گوشی شاپ، رند، شادیاب، شبکه مترجمین ایران و رایا ۲۴ هستند که مراسم رونمایی از این همکاری ها نیز در طی چهار روز نمایشگاه با حضور مدیران ارشد طرف های همکاری برگزار خواهد شد.
جیرینگ سایر سرویس های خود، اعم از کیف پول همراه، همبانک، جیرینگ کارت، رمز یک بار مصرف (OTP)، ارایه سرشماره پیامک اختصاصی با برچسب نام (Mask)، پرداخت قبوض خدماتی (#۷۰۷*) و خرید شارژ فوق العاده سیم کارت های اعتباری همراه اول (#۷۷۷*) را نیز در معرض دید بازدیدکنندگان از شانزدهمین نمایشگاه ایران تلکام قرار خواهد داد.
شانزدهمين نمايشگاه بين المللي صنايع مخابرات و اطلاع رساني«ايران تلكام ۲۰۱۵» از ۴ تا ۷ مهرماه هر روز از ساعت ۹ صبح تا ۱۷ در محل دائمي نمايشگاه هاي بين المللي تهران، آماده بازديد علاقمندان خواهد بود.
شرکت جیرینگ در دو غرفه بیرونی جنب سالن های 25 A و 25 B نمایشگاه تلکام حضور دارد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :