fanavaran
آخرین اخبار
facebook RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی
کد خبر : 198142
تاریخ انتشار : 4 دی 1395 0:56

مشترکان مبین نت به فناوری TDLTE ارتقا می یابند

اپراتور مبین نت از راه اندازی نسل جدید باند پهن بی سیم مبتنی بر تکنولوژی TDLTE در نیمه دوم دی ماه در 13 شهر خبر داد و گفت: با راه اندازی این سرویس مشترکان وایمکس با تسهیلاتی می توانند سرویس خود را به این فناوری ارتقا دهند.

فارس- حسین ریاضی، مدیرعامل مبین نت گفت: ارایه سرویس باندپهن بی سیم با تکنولوژی نسل چهارم ارتباطات (TD-LTE) از تهران و کرج آغاز خواهد شد و پس از 13 شهر، امیدواریم تا سال آینده در 13 شهر اصلی کشور راه اندازی شود.
وی ارایه این سرویس را به عنوان سرویس وایمکس پیشرفته همگام با تغییرات فناوری عنوان کرد و گفت: این فناوری روی باند فرکانسی 3.5 گیگاهرتز عرضه می شود و فعلا بالاترین سرعت را روی سرویس دیتای بی سیم ارایه می دهد.
ریاضی با بیان اینکه نسل جدید باندپهن بی سیم سرعتی بالاتر از 900 مگابیت بر ثانیه را در دسترسی به اینترنت برای کاربران فراهم خواهد کرد، گفت: از 6 ماه گذشته روی نقاط کور این سیگنال در شهر تهران و کرج کارهای زیربنایی انجام داده ایم و هم اکنون 100 سایت جدید مبتنی بر این فناوری در تهران و کرج نصب شده است.
وی گفت: با راه اندازی این سرویس، تسهیلاتی برای مشترکان وایمکس درنظر می گیریم تا بتوانند سرویس خود را به این فناوری ارتقا دهند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :