fanavaran
آخرین اخبار
facebook RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی
کد خبر : 226420

ارسال نسخه با اپلیکیشن به داروخانه ها

با همکاری وزارت بهداشت و نصب اپلیکیشن در داروخانه های مجاز، از این پس کاربران می توانند تصویر نسخه یا اسم دارو را از طریق اپلیکیشن به داروخانه ها ارسال و داروخانه دارای داروی مورد نیاز خود را پیدا کنند.

فارس - این اپلیکیشن بومی در راستای حرکت به سمت تحقق اهداف سلامت الکترونیکی طراحی شده و این امکان را برای کاربران موبایل فراهم می کند که با اتصال به داروخانه های کشور بتوانند، اقلام و داروهای مورد نیاز خود را تهیه کنند.
این اپلیکیشن شامل بخش هایی چون جست وجوی داروخانه، سرویس فاکتور الکترونیکی، سرویس نسخه یاب، بیمارستان یاب و آزمایشگاه تشخیص طبی می شود که الگوریتم آن بر مبنای موقعیت مکانی کاربر تعبیه شده است.
با استفاده از اپلیکیشن شمیم سلامتی، این امکان برای کاربر فراهم شده که به صورت 24ساعته بتواند داروهای خود را در داروخانه های مختلف جست وجو کرده یا تصویر نسخه یا اسم دارو یا دیگر اقلامی را که در داروخانه عرضه می شود، در این اپلیکیشن وارد کرده و اقلام یا داروی مورد نیاز خود را در کمتر از یک ساعت پیدا و دریافت کند.
علاوه بر نصب روی گوشی موبایل کاربران، این اپلیکیشن باید در داروخانه ها نیز نصب شود تا امکان تعامل میان کاربر و داروخانه فراهم شود. براین اساس با همکاری وزارت بهداشت هم اکنون نصب اپلیکیشن در داروخانه های مجاز کشور صورت گرفته و کاربر می تواند داروخانه های اطراف خود را برای یافتن دارو یا اقلام مورد نیاز موجود در داروخانه ها جست وجو کند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :