fanavaran
آخرین اخبار
facebook RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی
کد خبر : 237765

موجودی گوشی های مایکروسافت به پایان رسید

اگرچه مدت هاست که دیگر خبری از گوشی های ویندوزی نیست و مایکروسافت از خیلی وقت پیش به پشتیبانی از گوشی های سری لومیا و مبتنی بر ویندوز موبایل پایان داده، اما با اتمام موجودی در فروشگاه آنلاین مایکروسافت، پرونده این گوشی ها برای همیشه بسته شد.

undefined
فناوران- با مراجعه به فروشگاه مایکروسافت با علامت اتمام موجودی تمامی گوشی های هوشمند ویندوزی این شرکت مواجه خواهید شد.
به نظر می رسد تمام امیدها به رشد ویندوز در گوشی های هوشمند به پایان رسیده است. تمامی دستگاه های فروشگاه مایکروسافت به حالت «اتمام موجودی» تغییر پیدا کرده اند و با این حساب دیگر دستگاه جدیدی حتی از مدل های قدیمی تولید نخواهد شد. از آخرین دستگاه معرفی شده لومیا توسط مایکروسافت زمان بسیار زیادی می گذرد و در فروشگاه مایکروسافت نیز موجودی گوشی های هوشمند بیشتر مربوط به دستگاه های ثالت از دیگر شرکت ها بوده است.
آلکاتل آیدل ۴ اس و اچ پی الیت ایکس ۳ از جمله دستگاه هایی بودند که توجه کاربران را جلب کردند. در چند روز گذشته، بعضی از مشتریان وفادار مایکروسافت، موفق شدند آخرین نسخه های دستگاه های فوق را خریداری کنند اما اکنون هیچ دستگاهی در فروشگاه مایکروسافت موجود نیست. 
اگر هنوز هم قصد خرید یک دستگاه ویندوزی دارید، باید به سراغ آمازون بروید؛ زیرا هنوز تعداد اندکی دستگاه در بعضی از فروشگاه ها باقی مانده است.
نکته جالب در فروشگاه مایکروسافت، فروش دستگاه های آندروییدی همچون گلکسی S9 است که به دلیل استفاده از نرم افزار های مایکروسافت، در فروشگاه عرضه می شود. با این حال این سوال پیش می آید که آیا مایکروسافت روی سرفیس فون کار می کند یا پرونده گوشی های هوشمند مایکروسافت برای همیشه بسته شده است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :