گفت و گو سرویس

حسین اسلامی‌قائم مقام مدیر عامل شرکت فناپ

فعالیت های پرداخت در فناپ تجمیع می شود

مدیر برگزاری نمایشگاه تراکنش در گفت و گو با فناوران

می خواهیم به بخش خصوصی بال و پر بدهیم

در گفت‌و‌گو با مهدی جعفری نجفی، رییس گروه توسعه شبکه فضایی شرکت خدمات انفورماتیک مطرح شد

ارتباطات ماهواره ای الزام است نه انتخاب

گفت‌وگو با مديرعامل گروه تحقيقاتي- مشاوره‌اي Arab Advisors

ظرفیت رشد شبکه هاي اجتماعي و بازي هاي آنلاين در خاورميانه بالاست

گفت‌وگو با حامد قنادپور، کارشناس بانکداری الکترونیکی به بهانه فعالیت مجدد شورای راهبری بانکداری الکترونیکی

پارادایم بانکداری الکترونیکی تغییر کرده است

گفت و گو با سامان قطبی، مدیرعامل شرکت شبکه الکترونیکی پرداخت کارت

«شاپرک» در مسیر رشد دایمی، هرگز به اوج نمی رسد

فریبرز رحمانی، مدیرعامل شرکت سپهرنت ایرانیان در گفت‌وگو با فناوران:

ظرفیت تراکنش سوییچ های بانکی ایران پایین است

گفت‌وگو با دبیر همایش بین‌المللی بانکداری الکترونیکی

مسیر 10 ساله بانکداری الکترونیکی ورق می خورد

گفت‌وگوی فناوران با مدیرعامل شرکت سپهرنت ایرانیان

بانک های ایرانی را پابه پای رشد فناوری پیش می بریم

مونا غلامیان ، مدیر تیم توسعه نرم افزارهای موبایل شرکت "صفر،یک ایده همراه"

زیر ساخت ،مهم ترین چالش بانکداری همراه در ایران است

نظرسنجی

سیاست های بانک مرکزی ارتباطی با انتخابات ندارد

ایرنا - رییس کل بانک مرکزی با بیان اینکه برخی از اظهارنظرها درباره بازار ارز سیاسی است، گفت: سیاست های بانک مرکزی به انتخابات مرتبط نیست.

1396/2/608:50

مدیر‌‌عامل فرابورس اعلام کرد:

رونمایی از پلات فرم فین استارز

مدیر عامل شرکت فرابورس ایران با اعلام رونمایی از پلات فرم نرم افزاری فین استارز گفت: درخواست پذیرش ۱۴ صندوق جسورانه به فرابورس رسید.

1396/2/608:48

تسهیل سهامداری و کارگزاری در درگاه کارگزاران

مدیرعامل شرکت سپرده گذاری مرکزی با بیان آغاز به کار رسمی درگاه الکترونیکی کارگزاران گفت: این سامانه به تسهیل سهام داری و خدمات کارگزاری کمک می کند.

1396/2/608:47

خوب و بد تجهیز تاکسی ها به کارتخوان

در روزهای گذشته اخباری درباره تجهیز تاکسی ها به دستگاه کارتخوان ظرف ۹ ماه آینده منتشر شد؛ موضوعی که در نگاه اول اتفاق خوبی است؛ اما به نظر می رسد با توجه به زیرساخت های لازم برای عملیاتی شدن آن و پیامدهایش، نیاز به بررسی بیشتر دارد.

1396/2/608:46

گزارش شاپرک از اسفند 95 نشان داد

رشد 21 درصدی تراکنش های الکترونیکی

در اسفند ماه سال گذشته مجموعاً 1.4میلیارد تراکنش به ارزش 1.7 بیلیارد ریال روی ابزارهای پرداخت انجام شده است.

1396/2/608:30

نمودارهای سایت TSETMC منتقل شد

ایبِنا - مدیر فناوری اطلاعات سازمان بورس و اوراق بهادار از انتقال نمودارهای سایت TSETMC به خارج از آن با هدف رونق و توسعه کسب و کارهای مرتبط با پردازش اطلاعات مالی در پی این اقدام خبر داد.

1396/2/411:49

ضرورت پیوند واحدهای تحقیق بانک ها و فین تک ها

بانک های کشور برای همراه شدن با روند پرشتاب نغییرات کنونی در صنعت بانکداری الکترونیکی، نیاز مبرم به چابکی و کوچکی و تنوع فین تک ها دارند تا بتوانند به بانک های چابک تبدیل شوند و واحدهای تحقیق و توسعه بانک ها به تنهایی قادر به چابک سازی بانک ها نخواهند بود.

1396/2/411:47

به مناسبت چهارمین همایش تجاری و بانکی ایران – اروپا انجام می‌شود

تهران میزبان نمایندگان 35 بانک و موسسه مالی اروپایی

چهارمین همایش تجاری و بانکی ایران - اروپا در روزهای 9 و 10 اردیبهشت در مرکز همایش های صدا و سیما برپا خواهد شد.

1396/2/410:39

خسارت مالی بدون کروکی ۷ میلیون تومان شد

فناوران - سقف پرداخت خسارت مالی بدون کروکی بیمه نامه های شخص ثالث در حوادث رانندگی به ۷ میلیون تومان افزایش یافت و بخشنامه آن به واحدهای اجرایی بیمه ایران ابلاغ شد.

1396/2/311:48

اعلام اولویت های کاری بانک آینده در سال 96

حمایت از بخش های واقعی اقتصاد، افزایش تولید داخلی و توجه به مقوله اشتغال، از جمله اولویت های بانک آینده در سال 1396 عنوان شد.

1396/2/311:39

معاملات آنلاین 70 درصد فیوچرز در بورس کالای

حامد سلطانی نژاد، مدیر عامل بورس کالای ایران گفت: آنچه در حوزه بورس کالا ضروری است، مربوط به شرکت های تولید کننده بک آفیس (فناوری مورد نیاز برای اداره یک سازمان) است و این شرکت ها باید نرم افزارهای ارتباطی در حوزه بورس کالا را طراحی کنند.

1396/2/311:38

مدیر نظام‌های پرداخت بانک مرکزی تشریح کرد

مخاطرات گسترش پول مجازی

موضوع پول مجازی و چگونگی استفاده از آن و مخاطراتش برای استفاده کنندگان سال هاست که به عنوان یکی از بحث های کارشناسی در حوزه پولی و مالی مطرح است. در همین رابطه داوود محمدبیگی، مدیر اداره نظام های پرداخت بانک مرکزی در این باره به تشریح مخاطرات پول مجازی در ایران پرداخته و با بیان اینکه پول مجازی نوعی پولی بی قاعده قلمداد می شود و توسعه آن با مخاطرات عدیده ای از منظر کسب و کار و مسائل فنی همراه است، گفت: شاید بتوان نگرشی شبیه پول را داشت که نیازمند ورود بانک های مرکزی و اعمال مقررات و نظارت بر انتشار آن است که البته این موضوع با ماهیت این نوع پول متناقض است.

1396/2/311:06

چهارسوق مالی بانک پارسیان رونمایی شد

بانک پارسیان در راستای خلق بیشترین ارزش برای مشتریان هدف از طریق شناخت، تحلیل و ارایه بسته پیشنهادی ارزش، چهارسوق مالی پارسیان را در بازارهای سرمایه، پول و بیمه راه اندازی کرد.

1396/1/3010:37

«فان کارت» بانک صادرات به بازار آمد

​بانک صادرات با رویکرد تنوع محصولات مبادرت به ارایه کارت هدیه ای جدید با نام فان کارت کرد. کارت های هدیه فان در بسته های ١٠تا ٥٠ میلیون ریالی از شعب منتخب این بانک قابل خریداری و طراحی هستند.

1396/1/3010:34

در آیین اختتامیه فین استارز ۲۰۱۷ اعلام شد

آمادگی ٢٢ سرمایه گذار برای حمایت از ۵۰ استارت آپ

مدیر عامل شرکت فرابورس در آیین اختتامیه نمایشگاه بورس، بانک و بیمه گفت: در این دوره ۷۰ استارت آپ اعلام آمادگی کردند که در این بین ۵۰ مورد آن در حوزه بانک و بیمه بودند.

1396/1/3010:18

مدیر کل فناوری اطلاعات بانک مرکزی:

قانون چک برای اجرای چک الکترونیکی اصلاح می شود

مدیر کل فناوری اطلاعات بانک مرکزی از رایزنی با نمایندگان مجلس برای اصلاح مجدد قانون چک خبر داد.

1396/1/3000:04

هیات بانک مرکزی ایران به آمریکا می رود

بانک مرکزی- هیاتی از بانک مرکزی برای شرکت در اجلاس بهاره بانک جهانی و صندوق بین المللی پول به آمریکا سفر می کند. نشست مشترک صندوق بین المللی پول (IMF) و گروه بانک جهانی (World Bank Group) همه ساله در دو نوبت و با حضور روسای کل بانک های مرکزی و وزرای اقتصادی و دارایی کشورهای عضو برگزار می شود.

1396/1/2912:01

سرمایه بانک صنعت و معدن افزایش یافت

سرمایه بانک صنعت و معدن به مبلغ ۶ هزار میلیارد تومان رسید و توان این بانک را در انجام ماموریت توسعه ای و تامین مالی طرح های صنعتی کشور افزایش داد.

1396/1/2911:59

بانک داده های اقتصادی و مالی رونمایی می شود

بانک داده های اقتصادی و مالی و درگاه پایش داده های اقتصادی کشور امروز (سه شنبه 29 فروردین) با حضور وزیر اقتصاد رونمایی می شود.

1396/1/2911:59

بورس تهران با کدال تفاهم نامه امضا کرد

روح اله حسینی مقدم، معاون ناشران بورس تهران از دسترسی ناشران بورسی ثبت شده نزد سازمان بورس به سامانه جامع اطلاع رسانی (کدال) به عنوان نقطه قوت بازار سرمایه نام برد و گفت: بازدید هیات های خارجی از بازار سرمایه همواره مایه مباهات این بازار محسوب می شود؛ چراکه زیرساخت های موجود این امکان را به ناشران بورسی می دهد که اطلاعات خود را به خوبی در بازار سرمایه منعکس سازند.

1396/1/2911:58

معاون اقتصادی بانک مرکزی:

دارایی بانک ها در ترازنامه ها منجمد شده است

معاون اقتصادی بانک مرکزی گفت: در ایجاد اشتغال نباید دوباره دچار شتاب زدگی شویم و تنها به پول نگاه کنیم به ویژه اینکه در بانک ها دچار تنگناه های اعتباری هستیم و این مساله باعث انجماد بخش قابل توجهی از دارایی های بانک ها در ترازنامه ها شده است.

1396/1/2911:15

مشمولان سهام عدالت شماره شبا بدهند

ایرنا - رییس کل سازمان خصوصی سازی با بیان آغاز مرحله دوم ساماندهی سهام عدالت از لحظات نخستین بامداد چهارشنبه (30 فروردین) گفت: سامانه سهام عدالت در این مرحله از مشمولان شماره حساب های دارای کد شبا مطالبه می کند.

1396/1/2812:05

اتیک و ارونتک به الکامپ خوزستان می روند

شرکت اتیک در غرفه ای مشترک با ارونتک جدیدترین خدمات و محصولات نرم افزاری و سخت افزاری خود را در نمایشگاه الکامپ خوزستان به نمایش می گذارد.

1396/1/2812:03

افتتاح بزرگترین مجتمع تولید کاغذ با حمایت بانک آینده

در پی سفر رییس جمهور به استان مازندران، با حمایت بانک آینده، مجتمع تولیدی کاغذ امیرآباد با ظرفیت تولید سالانه55 هزار تن کاغذ چاپ و تحریر در بندر امیرآباد شهرستان بهشهر به بهره برداری رسید.

1396/1/2812:01

بانک مرکزی اعلام کرد:

ورشکستگی بانک ها صحت ندارد

مدیر کل نظارت بر بانک ها و موسسات اعتباری بانک مرکزی با رد ادعاهای مطرح شده درباره ورشکستگی بانک ها هشدار داد که در صورت تکرار، این بانک به عنوان «مدعی» از طریق مراجع قضایی اقدام خواهد کرد.

1396/1/2812:00

توصیه‌‌های امنیتی برای فرار از تله هکرهای بانکی

نرم افزارهای بانکی را تنها از سایت اصلی دریافت کنید

در روزهای اخیر موضوع هک حساب های مشتریان یکی از بانک ها در فضای مجازی داغ شده بود، هر چند این بانک این مساله را تکذیب کرد، اما بر کسی پوشیده نیست که حساب های بانکی مشتریان بانک ها با توجه به گسترش استفاده آنلاین از این حساب ها از سوی دارندگان حساب در معرض هک قرار دارد و هک شدن حساب های بانکی واقعیتی است که در کشورهای پیشرفته هم اتفاق می افتد. چند توصیه ساده را اگر رعایت کنید، می توانید ضریب ایمنی حساب های خود را افزایش دهید.

1396/1/2810:58

آیین نامه حاکمیت شرکتی آماده شد

ایبِنا - عبدالناصر همتی، رییس کل بیمه مرکزی با بیان آماده کردن آیین نامه حاکمیت شرکتی و مطرح شدن آن در جلسه شورای عالی صنعت بیمه گفت: یکی از مشکلات بازار مالی این است که تعادل در این بازار وجود ندارد.

1396/1/2711:39

رییس سازمان بورس اعلام کرد

نتایج افشای صورت های مالی امسال ملموس می شود

رییس سازمان بورس و اوراق بهادار گفت: در حوزه الزام به افشای صورت های مالی در چارچوب IFRS اقدامات خوبی انجام شد که نتایج آن امسال با همکاری بانک مرکزی و بیمه مرکزی مشاهده می شود.

1396/1/2710:52

نخستین بار در ایران

«پرداخت موبایلی» هفته آینده رونمایی می شود

رییس کل بانک مرکزی با رد انحصارگری این نهاد در زمینه ارایه خدمات بانکداری الکترونیکی گفت: بانک مرکزی از خدمات الکترونیکی بانک ها به شرط آسیب نرساندن به منابع مالی مردم حمایت می کند.

1396/1/2710:27

اعلام شیوه های عرضه وفروش کالاهای مکشوفه قاچاق

مهر- امین دلیری، مدیرعامل سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی مهم ترین روش برای عرضه اموال قاچاق را عرضه بر مبنای مزایده دانست و گفت: البته امحای کالاها در دستور کار قرار دارد که نیازمند طی مراحل خود است.دلیری گفت: حراج هم در دستور کار قرار دارد و البته بیشتر کالاهای این سازمان، از راه مزایده الکترونیکی عرضه و به فروش می روند، زیرا دارای بیشترین ضریب شفافیت است.

1396/1/2313:02

اعلام اسامی بانک ها و موسسات مجاز برای صدورشماره حساب مشمولان سهام عدالت

سازمان خصوصی سازی اسامی بانک ها و موسسات اعتباری مورد تائید بانک مرکزی برای دریافت شماره حساب مشمولان سهام عدالت در راستای واریز سود سال مالی ۹۵ را اعلام کرد.

1396/1/2313:00

بانک مرکزی: «آرمان» غیرمجاز است

مدیرکل نظارت بر بانک ها و موسسات اعتباری بانک مرکزی در یک گفت وگوی تلویزیونی درباره مشکل سپرده گذاران موسسه آرمان تاکید کرد: موسسه ای که تحت عنوان آرمان فعالیت می کند، غیرمجاز بوده و از هموطنان می خواهم در این موسسه و سایر موسسه اعتباری بدون مجوز سپرده گذاری نکنند.

1396/1/2312:57

نقشه راه جدید برای ارزهای نفتی

اولویت های صندوق توسعه ملی ابلاغ شد

رئیس جمهور، فعالیت های ویژه و دارای اولویت صندوق توسعه ملی را ابلاغ کرد.

1396/1/2311:36

بانک مرکزی اعلام کرد:

نگهداری ارز تا 10 هزار یورو مجاز است

بانک مرکزی با ابلاغ دستورالعمل تعیین میزان ارز قابل نگهداری و مبادله در داخل کشور اعلام کرد: نگهداری ارز به شکل اسکناس حداکثر تا 10 هزار یورو یا معادل آن به سایر ارزها بلامانع است.

1396/1/2300:38

هم زمان با دهمین نمایشگاه بورس، بانک و بیمه

سامانه مجازی معاملات مشتقه راه می افتد

بورس کالای ایران در جریان برپایی دهمین نمایشگاه بورس، بانک و بیمه سامانه مجازی معاملات مشتقه را راه اندازی خواهد کرد.

1396/1/2300:15

۲۰۹۰ میلیارد تومان تسهیلات برای رونق تولید

فناوران - بانک صنعت و معدن تا ۱۹ فروردین ماه جاری مبلغ ۲ هزار و ۹۰ میلیارد تومان تسهیلات در راستای طرح رونق تولید و به منظور تحقق اقتصاد مقاومتی به صنایع کوچک و متوسط کشور پرداخت کرده است.

1396/1/2112:06

اعلام ساعت کار شعب بانک آینده

ساعت كار شعب بانک آینده در شش ماهه نخست سال جاري اعلام شد.

1396/1/2112:04

تراکنش های بانک ملی در سال ۹۵ رکورد زد

مدیرعامل بانک ملی گفت: در سال گذشته بانک ملی ایران با ثبت ۵۰ میلیون تراکنش روزانه در ایام پایانی سال بدون لحظه ای مشکل و اختلال به مشتریان خدمت رسانی کرد.

1396/1/2112:03

نظام نوین نظارت بانک مرکزی آماده بهره برداری است

ولی الله سیف، رییس کل بانک مرکزی با بیان اینکه نظام نوین نظارت آماده بهره برداری است، گفت: با توجه به برنامه ریزی های انجام شده، اکنون امکان جدیدی برای نظارت اثربخش و کم هزینه فراهم شده است که البته باید بخش عمده این امر با همکاری بانک ها عملیاتی شود.

1396/1/2111:07

ولع اعراب برای سرمایه گذاری در استارت آپ های ایرانی

نایب رییس هیات مدیره سازمان بورس و اوراق بهادار از حضور 351 شرکت داخلی و بین المللی در دهمین نمایشگاه بورس، بانک و بیمه خبر داد و گفت: سرمایه گذاران کشورهای حاشیه خلیج فارس بر استارت آپ های ایرانی ارایه دهنده خدمات مالی تمرکز کرده اند و به دنبال سرمایه گذاری و فعالیت در این بخش هستند.

1396/1/2110:45

کلاهبرداران در کمین مشمولان سهام عدالت

فناوران - سیدجعفر سبحانی مشاور رییس کل سازمان خصوصی درباره گزارش مواردی از مراجعه برخی افراد به خانه ها و درخواست پول برای سهام عدالت افزود: مشمولان باید هوشیار باشند تا تحت تاثیر سودجویان قرار نگیرند.

1396/1/2011:41

میزبانی فرابورس از فین استارها برای رفع ۲۶ چالش مالی

مدیرعامل فرابورس گفت: نگاه بازار سرمایه به فین استار 2017 چالش محور و در راستای هدف گذاری اصولی است به طوری که در نهایت به یک محصول مشترک برای حل مشکلات بازار مالی ایران منتهی شود. هر فردی که ایده و دانشی در این زمینه دارد، می تواند آن را به شورای راهبردی فین استارز فرابورس ارایه دهد.

1396/1/2011:39

افزایش سقف استعلام مالیاتی نظام بانکی

رییس سازمان امور مالیاتی گفت: سقف استعلام مالیاتی سیستم بانکی ۲ برابر شد.

1396/1/2011:38

رییس کل بانک مرکزی اعلام کرد

افزایش 40 درصدی تراکنش های بانکی در ایام نوروز

رییس کل بانک مرکزی از افزایش ۲۰ تا ۴۰ درصدی تراکنش های بانکی در عید امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته خبر داد و گفت: این افزایش در تراکنش های سامانه های ساتنا، چکاوک، شاپرک و شتاب رخ داده است.

1396/1/2010:40

بانک مرکزی فرانسه تحریم بانک صادرات را لغو کرد

فناوران - بانک مرکزی فرانسه با ارسال نامه ای به شعبه بانک صادرات ایران در پاریس موضوع حذف محدودیت های اعمال شده ناشی از تحریم ها را به صورت رسمی اعلام کرد.

1396/1/1610:33

سیف: نظام بانکی کشور در مسیر اصلاح است

رییس کل بانک مرکزی گفت: نظام بانکی کشور در مسیر اصلاح قرار گرفته است اما به تنهایی نمی تواند همه اقدامات را انجام دهد و دستگاه های دیگر هم باید اقداماتی انجام دهند.

1396/1/1610:31

سپرده های بانکی به ۳۶۴ میلیارد دلار رسید

قائم مقام بانک مرکزی گفت: ارزش تقریبی مجموع سپرده های بانک ها و موسسات اعتباری در ایران به ۳۶۴ میلیارد دلار و میزان تسهیلات بانک ها به ۲۵۰ میلیارد دلار در ماه فوریه سال ۲۰۱۷ رسیده است.

1396/1/1610:29

در تشریح برنامه‌های صنعت بیمه اعلام شد

توسعه سامانه سنهاب و حمایت از استارت آپ ها در صنعت بیمه

عبدالناصر همتی، رییس کل بیمه مرکزی در دیدار با خبرنگاران به تشریح برنامه های صنعت بیمه برای سال جاری پرداخت و اعلام کرد: تکمیل زیرساخت های نرم افزاری و سخت افزاری برای توسعه سامانه سنهاب و حمایت از استارآپ ها برای فعالیت در صنعت بیمه در راس برنامه های امسال قرار دارد.

1396/1/1600:58

ابلاغ نرخ های جدید بیمه شخص ثالث به بیمه ها

فناوران - عبدالناصر همتی، رییس کل بیمه مرکزی با تأکید براینکه نرخ های جدید حق بیمه شخص ثالث تا پایان سال ۹۵ به شرکت های بیمه ابلاغ خواهد شد، گفت: صندوق تأمین خسارت های بدنی مابه التفاوت حق بیمه را پوشش می دهد.

1395/12/2511:25

ارزش بازاری سهام عدالت 2 برابر واریزی مشمولان است

معاون وزیر اقتصاد و رییس کل سازمان خصوصی سازی، ارزش بازاری سهام عدالت را 2 برابر واریزی مشمولان اعلام کرد و افزود: برای پرداخت سهام تا پایان شهریور 96 وقت داریم و اجباری به واریز بدهی نیست.

1395/12/2511:23

سایت بورس تهران تنها مرجع اعلام عرضه اولیه

مدیر پذیرش بورس تهران عنوان کرد: هنوز هیچ تصمیم قطعی در مورد عرضه شرکت «به پرداخت ملت» گرفته نشده و سایت بورس تهران تنها مرجع رسمی اعلام عرضه اولیه است.

1395/12/2511:22

نام نویسی برای حضور در فین استارز 2017 آغاز شد

فین استارز 2017 با هدف شناسایی و معرفی نوآوری ها در حوزه فناوری های مالی از 26 تا 29 فروردین ماه 1396 توسط فرابورس ایران در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می شود و نام نویسی برای حضور در این رویداد آغاز شده است.

1395/12/2511:04

جابه جایی ۱۱۸ هزار میلیارد تومان در۹۹۱ میلیون تراکنش

تراکنش های اینترنتی 13 درصد رشد کرد

در بهمن ماه سال جاری از پنج میلیون پایانه تراکنش دار فروشگاهی در سراسر کشور گزارش شده است که 991 میلیون تراکنش به ارزش 118 هزار میلیارد تومان روی پایانه های فروشگاهی انجام شده است.

1395/12/2510:48

ابلاغیه پنج بندی خدمت رسانی نوروزی به بانک ها

بانک مرکزی- بانک مرکزی به منظور رفاه حال هم میهنان در روزهای پایانی سال و ایام نوروز در بخشنامه ای به شبکه بانکی موارد ۵ گانه ای به بانک ها ابلاغ کرد.

1395/12/2411:04

حوزه پرداخت خرد معطل مقررات گذاری بانک مرکزی است

مدیرعامل شرکت اتیک گفت: در حوزه پرداخت خرد قوانین و مقررات خاصی از سوی بانک مرکزی ارایه نشده است؛ از این رو فعالیت شرکت های ارایه دهنده خدمات مالی با ریسک تغییر قواعد بازی در این بخش مواجه است.

1395/12/2411:01

معاون اقتصادی بانک مرکزی اعلام کرد؛

نرخ رشد اقتصادی 9 ماهه امسال 11/6 درصد

معاون اقتصادی بانک مرکزی رشد اقتصادی ۹ ماهه کشور را ۱۱/۶ درصد اعلام کرد و گفت: رشد اقتصادی نه ماهه امسال بدون احتساب نفت 9/1 درصد است.

1395/12/2410:22

رونمایی از پرداخت الکترونیکی سبز

مدیرعامل ایران کیش با بیان اینکه این شرکت در کارگروه خلاقیت و کارآفرینی یک ایده را تبدیل به واقعیت کرده است که نام آن«سولار پی» است و با رونمایی این خدمت امکان شارژ باطری های کارت خوان های فروشگاهی سیار این شرکت با انرژی خورشیدی فراهم شده است، گفت: سولارپی یک ابزار سبز در حوزه پرداخت است و شرکت کارت اعتباری ایران کیش برای نخستین بار در کشور تأمین انرژی مورد نیاز برای پرداخت الکترونیکی را از سیستم انرژی خورشیدی تامین می کند.

1395/12/2410:02

ایران و عمان، تفاهم نامه همکاری بانکی امضا کردند

بانک مرکزی- تفاهم نامه همکاری بین بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران و عمان با هدف افزایش همکاری های بانکی به امضای روسای کل بانک مرکزی دو کشور رسید.

1395/12/2310:52

نسخه جدید موبایل بانک رفاه ارایه شد

نسخه جدید موبایل بانک رفاه با کاربری آسان ویژه تلفن های همراه با سیستم عامل آندرویید (نسخه ۴ و بالاتر) ارایه شد.

1395/12/2310:50

بانک تجارت به سامانه پیوند متصل شد

با راه اندازی امکان ثبت اطلاعات تجارت کارت در سامانه پیوند، امنیت تراکنش های مبتنی بر USSD افزایش یافت.

1395/12/2310:48
پیشخوان روزنامه


.