آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 64609
تاریخ انتشار : 24 آذر 1393 11:0
تعداد بازدید : 954

متقاضیان گوش به زنگ باشند

واگذاری ساختمان به شرکت های ICT در پارک فناوری پردیس

مدیر مرکز رشد فناوری نخبگان پارک فناوری پردیس معاونت علمی گفت: با به وجود آمدن ظرفیت جدید در ساختمان جدید مرکز رشد پارک فناوری پردیس به زودی فرآیند ثبت نام و پذیرش متقاضیان عضویت در مرکز رشد آغاز می شود.


فناوران- سید علی هزاوه از اتمام مراحل ساخت ساختمان جدید مرکز رشد فناوری نخبگان در پارک فناوری پردیس در آینده نزدیک خبر داد و گفت: احداث این ساختمان اواخر امسال به پایان خواهد رسید و آماده بهره برداری خواهد شد.
وی افزود: هم زمان با اتمام ساختمان جدید مرکز رشد فناوری نخبگان در پارک فناوری پردیس، امکان عضویت و استقرار شرکت های جدید در این مرکز فراهم می شود. به همین دلیل در روزهای آینده فراخوان ثبت نام به منظور عضویت در مرکز رشد فناوری نخبگان منتشر خواهد شد.
هزاوه اعلام کرد: پذیرش در این مقطع در حوزه های تخصصی مختلف از جمله فناوری اطلاعات و ارتباطات، الکترونیک، مکانیک پیشرفته و تجهیزات پزشکی انجام می شود.وی گفت: شرکت های متقاضی براساس فرآیند تدوین شده ای ارزیابی شده و شرکت هایی که معیارهای لازم را داشته باشند مجوز حضور و فعالیت در مرکز رشد را دریافت خواهند کرد. در این ساختمان کارگزارانی هم خواهند بود که خدمات مربوط را ارایه دهند.
به گفته مدیر مرکز رشد فناوری نخبگان پارک فناوری پردیس معاونت علمی، از مزایای استقرار در این مرکز استفاده از مربیان و مشاوران تخصصی، بهره مندی از ارتباطات و شبکه همکاران و تجاری سازی دستاوردها است.
بر اساس این گزارش، فراخوان اصلی پذیرش متقاضیان مرکز رشد پارک فناوری پردیس معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با پذیرش واحدهای فناور اواخر آذرماه منتشر خواهد شد.
پارک فناوری پردیس، بزرگ ترین پارک فناوری در کشور است و به عنوان یکی از سازمان های زیرمجموعه معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، تاکنون بیش از یکصد و پنجاه واحد فناور دانش بنیان از بین بیش از 1500 متقاضی در حوزه های فناوری های پیشرفته همچون فناوری اطلاعات و ارتباطات، زیست فناوری، فناوری نانو، مواد جدید، مکانیک و اتوماسیون به عضویت این مجموعه درآمده و مراکز تحقیق یا دفاتر طراحی و مهندسی خود را در پارک ایجاد کرده اند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :