آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 51597
تاریخ انتشار : 17 اردیبهشت 1393 12:57
تعداد بازدید : 1068

آمازون روی توییتر هم کالا می فروشد

آمازون معمولا تبلیغات محصولاتی را که در فروشگاه آنلاین خود می فروشد، در توییتر ارایه می دهد و حال برای اینکه کاربران راحت تر بتوانند این محصولات را بخرند، راهکار جدیدی در پیش گرفته و برای این کار با توییتر همکاری می کند.
amazon.jpg
فناوران- آمازون مدتی است که در عرصه تبلیغات و توسعه فروشگاه آنلاینش تمرکز کرده است. در واقع، در چند وقت اخیر دو راهکارش بیش از بقیه نمود پیدا کرده که یکی از آنها به کار گرفتن هواپیماهای بدون سرنشین برای حمل و فرستادن کالا به مشتریان و دیگری راه اندازی دفاتری در چندین شهر مختلف آمریکا است که این دفاتر براساس بررسی ها و پیش بینی های شرکت کالاهایی که احتمالا افراد آن منطقه نیاز دارند را در آنجا انبار می کنند. با این حال، آمازون این بار به این فکر می کند که اگر یک زمانی کاربری از توییتر، اخبار یا تبلیغات آمازون را دید و خواست که یکی از آنها را بخرد، دیگر حتی زحمت بیرون آمدن از توییتر را به خودش ندهد و در همانجا مبادرت به خرید کالای مورد نظرش کند. کاربران برای این کار می توانند با پاسخ دادن به توییت های هشتگ #AmazonCart کالاهای مورد نیاز را به کارت خرید آمازون خود اضافه کنند. 
به گفته مقامات سایت آمازون، کاربران حتی می توانند با دو حساب کاربری و از طریق ارسال درخواست به #AmazonCart کارت خرید Amazon.com را به حساب کاربری شان اضافه کنند. علاوه براین، اگر هم زمانی کاربری اشتباها روی کالایی برای خرید کلیک کند، خیلی راحت می تواند آن را حذف و کالاهای دیگر را اضافه کند. کاربران همچنین می توانند کالاهای موجود در این سایت را از نظر جنس و قیمت مرور کنند. 

 آینده خرید آنلاین
اگر آمازون در پیشبرد و توسعه این طرح موفق عمل کند، پیشگام روشی خواهد بود که به کل خرید آنلاین را متحول می کند. یکی از سخنگویان آمازون در اینباره گفت که این سیستم جدید می تواند تمامی شبکه های اجتماعی را در آینده ای نزدیک متحول کند. 
البته این روش، یک عیب خیلی بزرگی دارد که معلوم نیست آمازون برای حل آن چه راهکاری را در پیش خواهد گرفت؛ اینکه شما هر کالایی که از این طریق می خواهید بخرید، برای همه دوستان تان قابل رویت است!


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :