آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 48165
تاریخ انتشار : 19 اسفند 1392 12:25
تعداد بازدید : 1018

سیستم پرداخت موبایلی آخر بهار به ثمر می نشیند

مدیرعامل شاپرک درباره افتتاح دو طرح مهم شاپرک در سال آینده، گفت: یکی از برنامه های ما بهره برداری از سیستم پرداخت از طریق تلفن همراه (mobile payment) تا اواخر بهار سال آینده است.

خبرگزاری فارس- سامان قطبی در مورد برنامه‌ها و طرح‌های جدید شاپرک برای سال آینده گفت: تا اواخر بهار سال آینده سیستم پرداخت از طریق تلفن همراه (mobile payment) راه‌اندازی می‌شود.
وی افزود: البته برنامه ارایه شده به بانک مرکزی در ابتدا مورد اشکال بانک مرکزی قرار گرفت که با اصلاحات مدنظر،‌ تا یکی دو روز آینده مجددا به بانک مرکزی ارایه خواهد شد.
مدیرعامل شاپرک با بیان اینکه با نهایی شدن چارچوب‌ها، امیدواریم تا اواخر بهار این طرح به بهره‌برداری برسد، در مورد ویژگی‌های کلی آن گفت: با راه‌اندازی این خدمات، با ایمنی و آسود‌گی خاطر بیشتر می‌تواند از خدمات بانکداری الکترونیکی از طریق گوشی تلفن همراه استفاده کنند.
وی با بیان اینکه تمام زوایای طرح به خوبی دیده شده است، افزود: نظار کارمزد و روش اجرا به طور کامل طراحی شده است.
به گفته وی محصول دیگری هم در سال آینده به بهره‌برداری خواهد رسید که به دلیل اینکه هنوز نهایی نشده است، جزئیات آن در آینده اعلام خواهد شد.
قطبی گفت: با راه‌اندازی این سیستم پرونده انتقال پول از طریق درگاه‌های خرید و فروش به شاپرک بسته و همه سیستم یکپارچه می‌شود.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :