آخرین اخبار
   
  58268رکورد در مدت زمان 1.887ثانیه
  عبارت مورد جستجو :
  فراخوان ثبت نام متقاضیان خدمت امریه در وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات این هفته منتشر می شود.
  علی شمیرانی- چند روز پیش طنز تلخ کوتاهی به دستم رسیده بود که اصلاحاتی روی آن کردم. «اگر دزد بودم فقط نگران این بودم که پلیس دستگیرم کنه، حالا یک روز نگران تعزیراتم، یک روز اصناف، یک روز بهداشت، یک روز اماکن، یک روز دارایی، یک روز اتحادیه، یک روز بیمه، یک روز نرخ دلار، یک روز تحریم، یک روز پرداخت حقوق کارکنان و ...»
  نقص فنی در شرکت مخابراتی «اوتو»(O2) انگلیس روز پنجشنبه، دسترسی میلیون ها کاربر از جمله شرکت اتوبوس رانی لندن به اینترنت را قطع کرده و منجر به ایجاد هرج ومرج شده است.
  فرمانده نیروی انتظامی گفت: جرایم در فضای مجازی امسال نسبت به سال گذشته 71 درصد افزایش داشته است اما پلیس فتا توانسته است بیش از 80 درصد جرایم را کشف کند.
  غلامحسین محسنی اژه ای معاون اول قوه قضاییه با بیان اینکه به تولید و اشتغال و نیازمندی های مردم نباید ضربه و خللی وارد شود گفت: یک بخشی از گوشی تلفن همراه در تهران توقیف شده است؛ و چیزی حدود صد و بیست، سی هزار است؛ ولی در مجموع وزارت صنعت عنوان می کند حدود هفتصد هزار گوشی بوده است که البته بنده گفتم ما از هفتصد هزار خبر نداریم و این مقدار توقیف نکرده ایم و به هر دلیلی این ها امروز، چون مورد نیاز مردم است و ممکن است در قیمت بازار تاثیرگذار باشد، باید دست به دست هم دهیم که اگر جایی مطلبی روشن نیست، آن را روشن و تکلیف را مشخص کنیم.
  معاون وزیر ارتباطات از انعکاس اختلاف این وزارتخانه با سازمان صداوسیما برسر مالکیت باند فرکانسی پخش آنالوگ برنامه های رادیویی و تلویزیونی، به رئیس جمهور و طرح درشورای عالی امنیت ملی خبر داد.
  سخنگوی وزارت خارجه چین درباره بازداشت رییس امور مالی شرکت «هوآوی» چین از سوی پلیس کانادا گفت: تاکنون کانادا یا آمریکا هیچگونه شواهد یا مدارکی دال بر نقض قانون این دو کشور از سوی «مونگ ون جو» به چین ارایه نکرده اند.
  انتخاب یک مرورگر وب اصلا شباهتی به انتخاب سیستم عامل یا اکوسیستم گوشی هوشمند ندارد. برخلاف MacOS، ویندوز یا سیستم عامل کروم، زمانی که تصمیم می گیرید که مرورگر وب تان را تغییر دهید، مشکل حادی برایتان ایجاد نمی کند؛ برعکس به راحتی می توانید مرورگرتان را تغییر بدهید، بدون اینکه لازم باشد سیستم عامل یا شرایط دیگری از سیستم تان را تغییر دهید.
  مهر- اطلاعات ۱۰۰ میلیون کاربر یک وب سایت پرسش و پاسخ در فضای آنلاین فاش شده است. این وب سایت پرسش و پاسخ اعلام کرده گروهی از هکرها به سیستم های آن دسترسی یافته اند.
  شرکت گوگل یک ویژگی جدید را معرفی کرده که با استفاده از فناوری واقعیت افزوده، امکان بازدید مجازی از یک موزه را از طریق گوشی هوشمند به کاربران می دهد.
  • تعداد رکوردها : 58268