آخرین اخبار
   
  57845رکورد در مدت زمان 1.887ثانیه
  عبارت مورد جستجو :
  رضا تقی پور، عضو شورای عالی فضای مجازی گفت: فضای سایبری به دلیل پویایی و تغییرات زیادی که دارد مانند ویژگی هایی همچون گمنامی و شرایط حاکم بر اینترنت، بسیاری از تهدیدات در این فضا قابل پیگیری و منشأیابی نیستند که اهمیت پرداختن به موضوع پدافند غیرعامل در حوزه سایبری را نشان می دهد.
  رییس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی ​با بیان این که بسته ای برای مقابله با تحریم ها و نوسانات ارزی در وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات تهیه شده است گفت: با ارائه این بسته مشکلی در زمینه تامین ارز اپراتورها نداریم.
  وزیر ارتباطات اعلام کرد که گوشی مسافری اتباع خارجی و ایرانیان غیرمقیم معافیت گمرکی ندارد.
  رییس کل بانک مرکزی در همایش استانداران سراسر کشور با بیان اینکه به زودی تمهیدات نحوه بازگشت ارز صادرات به چرخه اقتصاد کشور را اعلام خواهیم کرد، تاکید کرد: صادرات ریالی به مثابه خروج سرمایه از کشور است.
  فناوران - کارگروهی برای کاهش موانع کسب و کارهای نوپای مبتنی بر فضای مجازی در کشور تشکیل شد.
  یافته های روانشناسان دانشگاه پنسیلوانیا نشان می دهد که هر چه مدت زمان استفاده از شبکه های اجتماعی بیشتر شود، میزان افسردگی و حس تنهایی در آنها نیز بیشتر می شود.
  گروهی از محققان، سیستم جدیدی ابداع کرده اند که با استفاده از آن می توان مسافران گم شده در جنگل و طبیعت را به راحتی و با صرف زمانی کوتاه پیدا کرد.
  1/6 میلیارد دلار 15 آبان 1397 11:56
  دولت انگلیس قصد دارد بودجه ای 1/6 میلیارد پوندی برای تحقیق و توسعه هوش مصنوعی، انرژی هسته ای و رایانش کوانتومی اختصاص دهد.
  براساس شنیده ها مایکروسافت با همکاری شرکت Nasdaq قصد دارد به توسعه فناوری بلاک چین بپردازد.
  مهر- یک شرکت فنلاندی نمونه اولیه اتوبوس خودرانی ساخته که می تواند در آب وهوایی مختلف از جمله شرایط قطب فعالیت کند. شرکت خرده فروشی ژاپنی Muji با شرکت فنلاندی Sensible4 (تولید کننده خودروهای خودران)همکاری می کند تا یک اتوبوس اتوماتیک جدید بسازد که می تواند در شرایط مختلف آب وهوایی به فعالیت خود ادامه دهد.
  • تعداد رکوردها : 57845