آخرین اخبار
   
  57480رکورد در مدت زمان 1.780ثانیه
  عبارت مورد جستجو :
  کارشناس مدیریت تکنولوژی با بیان اینکه در حال حاضر با توجه به افزایش قیمت دلار برخی از شرکت های دانش بنیان می توانند خدمات خود را به بازار خارجی ارایه کرده و ارز وارد کشور کنند، گفت: در بازاریابی بیشتر به بازار داخل کشور فکر کرده ایم که این اشتباه است و باید به بازارهای خارجی نیز اندیشید.
  معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: 365 فعالیت فناورانه که می تواند منشا تحول در کشور باشد، شناسایی شده است.
  نایب رئیس اول اتاق اصناف کشور گفت: ارز یک میزان الحراره اقتصادی است که با کوچکترین واکنش، بحران ایجاد می کند.
  اپل به تازگی با انتشار یک به روزرسانی نرم افزاری مشکل شارژدهی گوشی های جدید آیفون را برطرف کرده است.
  تحلیلگر محصولات اپل برآورد کرد که گوشی ارزان قیمت و مقرون به صرفه آیفون ایکس آر نسبت به آیفون ۸ فروش بسیار بهتری خواهد داشت.
  سامسونگ گلکسی A9 را به عنوان نخستین گوشی هوشمند دنیا با دوربین اصلی چهارگانه و دوربین سلفی ۲۴ مگاپیکسلی معرفی کرد.
  دومین نمایشگاه شرکت‎های دانش‎بنیان، خلاق و فناور پنجشنبه هفته گذشته با حضور مهدی فقیهی دبیر ستاد توسعه فناوری اطلاعات، ارتباطات و فضای مجازی ریاست جمهوری و جمعی از مسوولان در محل دایمی نمایشگاه های تخصصی شهرداری تهران در بوستان گفتگو برپا شد.
  ایرنا - محمود واعظی رییس دفتر رییس جمهوری گفت: نخستین اقدامی که برای نظارت بیشتر و مقابله با قاچاق مواد سوختی انجام می دهیم، احیا دوباره کارت سوخت است تا از این طریق بر خودروهایی که از بنزین استفاده می کنند، نظارت بیشتری داشته باشیم.
  هیچ کس توبیخ نشد 21 مهر 1397 0:0
  علی شمیرانی- بیش از یک ماهی می شود که از در و دیوار شهر خبر می رسد که در اثر حذف کارت سوخت، میزان قاچاق انواع سوخت در کشور افزایش یافته و این موضوع به نفع قاچاقچیان کلان تمام شده است.
  ایمان بیک- 18 استارت آپ با حمایت اتاق بازرگانی تهران در نمایشگاه جیتکس 2018 شرکت می کنند؛ مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز 5 شرکت حوزه محتوای دیجیتال را در قالب پاویون ایران به جیتکس برده است. از سوی دیگر گویا معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری نیز چند شرکت دانش بنیان را در غرفه ای دیگر با نام ایران در این نمایشگاه سامان داده است.
  • تعداد رکوردها : 57480