آخرین اخبار
   
  57480رکورد در مدت زمان 1.732ثانیه
  عبارت مورد جستجو :
  2300 دستگاه اکو 27 مرداد 1397 1:29
  دانشگاه سنت لوئیس قصد دارد ۲۳۰۰ دستگاه دستیار هوشمند صوتی اکو را در اختیار همین تعداد دانشجوی خود قرار دهد تا به سوالات مختلف آنها پاسخ داده شود.
  مهر- یک نوجوان استرالیایی طی یک سال بارها وارد شبکه اصلی رایانه های اپل شده و ٩٠ گیگابایت از فایل های داخلی اپل را هک کرد و به حساب های کاربری مشتریان دسترسی یافت.
  اپلیکیشن جدیدی معرفی شده که فیلم و سریال های موردعلاقه کاربران را به صورت کاملا هوشمندانه تشخیص داده و طبق سلایق شان فیلم های جدیدی را به آن ها پیشنهاد می دهد.
  استفاده از هدست های واقعیت مجازی برای آموزش جراحی به دانشجویان رشته پزشکی امر تازه ای نیست، اما یک سیستم شبیه ساز این خدمات را با قابلیت های تازه ای به کاربران ارائه می دهد.
  رجب طیب اردوغان، رئیس جمهور ترکیه، به تازگی از مردم کشورش خواسته است که اپل و دیگر شرکت های الکترونیکی آمریکایی را تحریم کنند.
  نوکیا اعلام کرده است یکی از تلفن های همراه قدیمی خود را با قابلیت جدید و عمر باتری ۲۵ روزه احیا و به بازار عرضه کرد. این دستگاه «موبایل موزی» لقب گرفته است.
  ایسوس، همزمان با عرضه نسل دوم پردازنده های AMD Ryzen Threadripper، با ارایه رسمی بایوس سازگار امکان به کارگیری این پردازنده ها در مادربوردهای سری X399 را فراهم کرده است.
  لَخت و بی انگیزه 27 مرداد 1397 1:20
  روز پنج شنبه گذشته باز هم قیمت دلار آزاد تا رقم 10 هزار و 500 تومان افزایش یافت و با این حال این افزایش قیمت تحرکی در بازار بی جان کامپیوتر ایجاد نکرد. در حالی که برخی از کارشناسان بازار کامپیوتر پیش بینی کرده اند که نرخ دلار در آینده نزدیک افزایش بیشتری خواهد یافت و از سوی دیگر دولت وعده کاهش قیمت دلار را داده است.
  ایسنا - تفاهم نامه همکاری بین سازمان منطقه آزاد تجاری - صنعتی انزلی و پارک علم و فناوری دانشگاه تهران در راستای حمایت و کمک به ایجاد و توسعه کسب و کارهای فناور از طریق ارایه خدمات عمومی و تخصصی با ارزش افزوده بالا، جذب سرمایه گذاری خارجی و ورود کارآفرینان و واحدهای صنعتی به بازارهای جهانی منعقد شد.
  سامانه ارزش کالا، سامانه بازار و سامانه انتشار آزاد اطلاعات از جمله خدمات الکترونیکی گمرک ایران است. درباره میزان الکترونیکی شدن خدمات گفته شده که گمرک از ابتدا شروع کننده انتشار آزاد اطلاعات بود و اطلاعات گمرک در بستر تبادل یکپارچه اطلاعات وزارت اقتصاد به صورت آنلاین و به روز قرار دارد.
  • تعداد رکوردها : 57480