آخرین اخبار
   
  57845رکورد در مدت زمان 1.825ثانیه
  عبارت مورد جستجو :
  گوگل اعلام کرد که میزبان یک سری از رقابت ها و مسابقات جهانی خواهد بود که در آنها قرار است مسائل مهم و بزرگ فناوری هوش مصنوعی حل و فصل شود.
  ایسنا - عضو کمیسیون مدیریت واردات اتاق بازرگانی ایران گفت: در حوزه واردات کالا ضروری است که از تمام رانت ها جلوگیری شده و امکان واردات تنها برای افراد خاص نباشد ضمن این که ایجاد محدودیت های صادراتی، زمینه ساز تخلفات بسیاری شده است که باید برای آن فکری کرد.
  معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت، اولویت‎های اصلی این وزارتخانه در دوران تحریم را تامین کالاهای اساسی، تنظیم بازار و نظارت، حمایت از تولید و تامین مواد اولیه، نوسازی و بازسازی صنایع و تامین سرمایه در گردش تولیدکنندگان اعلام کرد.
  گمرک ایران اعلام کرد: تبادل اطلاعات گمرک و صمت بر خط شده و اخذ اطلاعات مربوط به ثبت سفارشات به صورت الکترونیکی و برخط توسط سامانه گمرک از سامانه تجارت صورت می‎‏گیرد.
  معاون برنامه‎ریزی سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران گفت: از ابتدای سال تاکنون 985 واحد صنعتی در شهرک ها و نواحی صنعتی سراسر کشور به چرخه تولید بازگشتند و برای 15 هزار و 500 نفر ایجاد شغل شده است.
  نایب رییس اتاق ایران معتقد است که رتبه بندی بنگاه های اقتصادی یکی از پیش نیازهای رقابتی شدن اقتصاد است که باید فرهنگ آن در کشور توسعه یابد.
  معاون امور بین الملل پلیس فتا به مسدود سازی و تعلیق ۶۲۰ سایت و تارنمای فروش داروهای تقلبی در ۷ ماه گذشته پرداخت و گفت: بیش از ۷۰۰ متهم در این رابطه دستگیر شدند.
  سخنگوی سازمان ثبت احوال از ثبت نام بیش از ۴۶میلیون نفر برای دریافت کارت ملی هوشمند خبر داد و گفت: بیش از 44 میلیون کارت ملی هوشمند برای ایرانیان صادر شده است.
  گزارش جدید مرکز تحقیقاتی PEW نشان می دهد که حدود نیمی از کاربران یوتیوب در این شبکه اجتماعی به دنبال یادگیری مواردی هستند که اصلا چیزی در مورد آنها نمی دانند.
  نایب رییس اتاق بازرگانی ایران با بیان اینکه در شرایط کنونی اقتصاد ایران که برنامه های تاب آوری اقتصادی مدنظر است، باید مالیات بر شرکت‎ها تعدیل شود، گفت: پایه های جدید مالیاتی باید تعریف شود.
  • تعداد رکوردها : 57845