آخرین اخبار
   
  57528رکورد در مدت زمان 1.918ثانیه
  عبارت مورد جستجو :
  نشست شورای مرکزی سازمان تظام صنفی رایانه‎ای کشور با حضور اعضا و مهدی سادات رسول مدیرعامل صندوق پژوهش و فناوری غیردولتی توسعه صادرات و فناوری شریف و امین رییسی مدیر واحد ارتباط با مشتری صندوق شریف که به عنوان مهمان این نشست حضور داشتند، برگزار شد. همچنین در این نشست اعضای کمیسیون بین الملل، رییس کمیسیون شبکه و مراکز داده و اعضای شورای انتظامی تجدیدنظر استان کرمان انتخاب شدند.
  ربیس پلیس فتای ناجا از کشف و شناسایی یک کانال قماربازی با ۳۱ هزار عضو خبر داد.
  معاون فناوری های نوین بانک مرکزی از اعلام سیاست های اصلی بانک مرکزی در حوزه رمز ارز تا پایان شهریور سال جاری خبر داد.
  رئیس اتحادیه فناوران رایانه گفت: نرخ دلار در مدت کوتاهی دو برابر شده و دستمزد حقوق بگیران و کارمندان دولت و درآمد مردم افزایش نیافته که در نتیجه اگرچه توان خرید مردم همان توان اول سال است؛ اما کالاها تا سه برابر گران شده اند.
  با وجود ثبات نسبی نرخ دلار آزاد، بازار خرید و فروش کالاهای کامپیوتری و دیجیتال بی رونق و سرد است.
  رییس اتاق بازرگانی ایران معتقد است که همه با برخورد جدی با محتکران موافق هستند و اتاق بازرگانی ایران نیز از آن استقبال می کند اما این فرآیند باید به دور از فضای امنیتی شکل بگیرد و مشکلی برای بازاریان به وجود نیاورد.
  در حالی که برخی رسانه ها از انتشار لیست جدید کالاهای اساسی خبر داده اند، رییس سازمان توسعه تجارت اعلام کرد: فهرست منتشر شده که شامل 25 کالای اساسی است، تغییری نمی کند و فقط کالاهایی در همان گروه ها مشخص شده از سوی وزارتخانه ها و به شرط تنظیم بازار به این لیست می تواند، اضافه شود.
  رییس کنفدراسیون صادرات، در خصوص تصمیم دولت مبنی بر ممنوعیت صادرات برخی کالاها، گفت: پایدار نبودن قوانین و تصمیمات یک شبه به تولید صادرات محور کشور آسیب می رساند.
  گوگل موفق به شناسایی آسیب پذیری خطرناکی در بسته نصب بازی Fortnite شده است.
  ارتباطات سیار ایران- با صدور احکامی از سوی حمید فرهنگ مدیرعامل همراه اول، محمدحسین صفایی به عنوان مشاور مدیرعامل در حوزه سرمایه گذاری، یاسر رضاخواه به عنوان مشاور مدیرعامل در امور شرکت ها، بابک قالیچی به عنوان مدیرکل فروش سازمانی، محمدحسین مرسلی به عنوان مدیرکل سرمایه گذاری خارجی و نعیم جاوید به عنوان مدیرکل محصولات و خدمات همراه اول منصوب شدند.
  • تعداد رکوردها : 57528