آخرین اخبار
   
  58391رکورد در مدت زمان 1.778ثانیه
  عبارت مورد جستجو :
  عضو کمیسیون فرهنگی مجلس می گوید اگر همین الان به وزارت ارتباطات گفته شود آیا می توانید امنیت را در فضای مجازی تامین کنید، می گویند ما توانایی آن را نداریم و مأموریت ما هم این نیست.
  معاون وزیر ارتباطات و رییس هیات مدیره شرکت زیرساخت در واکنش به سخنان امام جمعه مشهد اعلام کرد: تا دو هفته آتی، بیش از هزار گیگابیت بر ثانیه (معادل بیش از دو برابر همه شبکه های اجتماعی خارجی) از ظرفیت شبکه ملی اطلاعات را به پیام رسان های داخلی اختصاص خواهیم داد.
  با توجه به عدم برخورداری شرکت های ارایه دهنده اینترنت ثابت از جایگاه موردنظرشان که یکی از دلایلش فقدان سرمایه گذاری لازم است، مسوولان ارتباطی، راه حل را در ادغام این شرکت ها می دانند؛ موضوعی که به سبب توسعه و سرمایه گذاری و امکاناتی که تاکنون فراهم کرده‎اند، به راحتی انجام نمی شود.
  شرکت مادر فروشگاه های زنجیره ای «وایت رز اند پارتنرز» در انگلیس با شرکت «اسمال روبات» قرار دادی امضا کرده تا در یک طرح آزمایشی ۳ ساله سه روبات کشاورز را در زمین های Leckford Estate تست کند.
  هادی شفیعی دانشمندان ایرانی دانشگاه هاروارد، در صدر یک گروه تحقیقاتی، مشغول توسعه فناوری نوینی شده که با کمک گوشی هوشمند، بزاق کاربران خانم را برای بررسی باروری یا همان تخمک گذاری آنها می سنجد.
  محققان دانشگاهی اعلام کرده اند دستگاه های هوشمند متصل به اینترنت که امنیت کمی دارند به هکرها اجازه می دهند به سیستم های امنیتی خانه دسترسی یابند.
  مهر- پلیس «جرسی سیتی» در آمریکا برای یافتن سارقان بسته های پستی، با شرکت آمازون همکاری می کند تا در مناطقی که بیشترین میزان دزدی گزارش شده، برای سارقان تله بگذارد.
  شرکت انویدیا مغز هوش مصنوعی روبات ها را با قیمت هنگفت ۱۱۰۰ دلار در بسته های هزارتایی به فروش خواهد رساند.
  یک شبکه خبری روسیه ویدیویی با عنوان مدرن ترین روبات روسیه منتشر کرده که می تواند حرف بزند و حرکات انعطاف پذیر دارد اما مشخص شده که آنچه به نمایش درآمده، در حقیقت هنرپیشه ای در لباس روبات بوده است.
  بر اساس گزارش 3 ماهه دوم سال جاری، هوواوی رتبه دوم تولید گوشی های اندروییدی را به خود اختصاص داده است.
  • تعداد رکوردها : 58391