آخرین اخبار
   
  57480رکورد در مدت زمان 1.795ثانیه
  عبارت مورد جستجو :
  استارت‎آپ‎ها و شرکت‎های دانش‎بنیان برتر کشور با هدف برقراری ارتباط مستقیم کارفرمایان و کارجویان، در قالب جشنواره 'کار صدف' در دانشگاه علم و صنعت ایران گرد هم می‎آیند.
  بررسی های صورت گرفته در مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران (ایسپا) گویای آن است که با وجود فیلترینگ، همچنان بیش از ۴۷ درصد کاربران از تلگرام استفاده می کنند و در ماه های گذشته میزان استفاده از شبکه های اجتماعی داخلی کاهش چشمگیری داشته است.
  رضا باقری اصل- لایحه قانون جرایم رایانه ای سال 1383 به مجلس تقدیم شد و پس از تغییرات مهمی که در مجلس روی آن انجام شد، در سال 88 به تصویب نهایی رسید. از جمله این تغییرات مهم، افزوده شدن مواد 21، 22 و 23 مروبط به تشکیل کارگروه تعیین مصادیق مجرمانه بود که مسوولیت پالایش فضای مجازی را روی دوش اعضای آن انداخت.
  افزایش قیمت ها در آخرین قبض های صادر شده مخابرات منطقه تهران نارضایتی و اعتراض شهروندان را به دنبال داشت؛ مخابرات نیز امروز پیامکی به مشترکان فرستاد که از پرداخت قبض این دوره خودداری کنند.
  رییس پلیس فتا ناجا تاکید کرد: هیچ دستگاه و نهاد دولتی یا مجموعه ای که از بودجه بیت المال استفاده می کند، اجازه فعالیت در تلگرام را ندارد.
  معاون رییس جمهور بابیان اینکه کسی موضوع تاثیر مسایل ارزی در شرکت‎های دانش‎بنیان را نفی نمی‎کند، گفت: شرکت‎های دانش‎بنیان کمتر از سایر بخش‎های صنعت از نوسانات نرخ ارزی تاثیرپذیری خواهند داشت.
  سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور نظر اولیه خود را در خصوص پیش نویش مقررات توانمندسازی حوزه ارتباطات ثابت به سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی ارایه کرد.
  عبدالصمد خرم آبادی معاون دادستان کل کشور و دبیر کارگروه تعیین مصادیق مجرمانه، جای خود را به جواد جاویدنیا داد.
  دارا خسروشاهی، مدیرعامل شرکت اوبر اعلام کرد به دلایل دستگیری چندین خبرنگار در عربستان در کنفرانس بزرگ سرمایه گذاری آینده این کشور که در ریاض برگزار خواهد شد، شرکت نخواهد کرد.
  مهر- قرار است نخستین بار در سه شنبه آینده روبات Pepper در پارلمان انگلیس حاضر شود تا قابلیت های روبات های مجهز به هوش مصنوعی در عرصه های مختلف مانند کمک به سالمندان و آموزش کودکان را نمایش دهد.
  • تعداد رکوردها : 57480