آخرین اخبار
   
  57480رکورد در مدت زمان 1.731ثانیه
  عبارت مورد جستجو :
  معرفی سری QLED تلویزیون های سامسونگ یک پیشرفت بسیار مهم بخصوص در زمینه کیفیت تصویر بود. تا قبل از ظهور این تلویزیون ها، باید میان اندازه بزرگ تصویر و کیفیت عالی، یکی را انتخاب می کردیم. اما با تولد QLED، صفحه هایی غول آسا با اندازه ای تا 75 اینچ به دنیای نمایشگرهای خانگی وارد شد که کیفیت تصویر آنها حتی از بهترین تلویزیون های کوچک هم چشمگیرتر بود.
  یک مقام مسوول در سازمان بورس با بیان اینکه هنوز از مستندات حسابرسی ویژه «های وب» خبری نیست درباره آخرین وضعیت کنتورسازی و اصلاح دستورالعمل توقف و بازگشایی نمادهای معاملاتی شفاف سازی کرد.
  فناوران - وزارت امور اقتصادی و دارایی در نظر دارد نسبت به برون سپاری خدمات پشتیبانی و نگهداری تجهیزات رایانه ای و شبکه خود اقدام کند. این وزارتخانه در حال برگزاری مناقصه پشتیبانی و نگهداری تجهیزات رایانه ای و شبکه بوده و شرکت‎های ذیصلاح را دعوت به همکاری می‎کند.
  هجدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت دیروز با مشارکت 180 شرکت خارجی از 11 کشور جهان در محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران آغاز به کار کرد.
  میزان- عباس جعفری دولت آبادی دادستان عمومی و انقلاب تهران گفت: مردم اطلاعات کمی از بورس دارند، چون یک بازار کاملا تخصصی و همراه با سود و زیان است؛ باید سازمان بورس با ایجاد سامانه ها و سیستم های آموزشی کاری کند تا جامعه احساس کند بورس یک بازار مالی مهم و تضمین شده است.
  با بازنشستگی رسول سراییان، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در حکمی ناظمی اشنی را به عنوان معاون وزیر و رییس سازمان فناوری اطلاعات منصوب کرد.
  وزیر ارتباطات از توافق با فرمانده نیروی انتظامی پیرامون چارچوب های همراهی در اجرای دولت الکترونیکی خبر داد.
  استارت اپی با پشتیبانی موسس گوگل قصد دارد تا قبل از پایان دهه جاری یک خودروی پرنده به بازار عرضه کند. این وسیله نقلیه می تواند با حداکثر سرعت ۶۲ مایل برساعت حرکت کند.
  اپل حق امتیاز اختراع فناوری را ثبت کرده که تماس های مزاحم را ردیابی می کند و می تواند به طور خودکار به آنها پاسخ دهد.
  با وجود کاهش تدریجی نرخ دلار آزاد به رقم 14 هزار و 300 تومان، بازار خرید و فروش کالاهای کامپیوتری همچنان در رکود به سر می برد.
  • تعداد رکوردها : 57480