آخرین اخبار
   
  57845رکورد در مدت زمان 1.825ثانیه
  عبارت مورد جستجو :
  مدیرکل دفتر خدمات بازرگانی وزارت صنعت با بیان اینکه وجود کالا در انبارها نشانه احتکار نیست، گفت: اخیرا آمارهای غیر مستندی در برخی رسانه‎ها در مورد عدم عرضه کالاهای مکشوفه احتکار شده، منتشر می شود که معلوم نیست مبنای آنها چیست.
  به دنبال اظهارات اخیر رییس کل بانک مرکزی درباره انجام تغییراتی در نحوه برگشت ارز حاصل از صادرات، نایب رییس اتاق بازرگانی ایران اظهار کرد: باید ارز حاصل از صادرات بخش خصوصی به دلیل حجم کم نقدینگی، در اختیار خود این بخش قرار بگیرد ضمن این که نرخ های پایه صادراتی باید اصلاح شود.
  مهر - نماینده مردم تفرش، آشتیان وفراهان درمجلس گفت: وزارت ارتباطات وعده های خود برای رفع مشکلات مربوط به تلفن و اینترنت در روستاها را عملی کند، چراکه مکاتبات بسیار در این زمینه انجام شده است.
  پروژه ملی جی نف پس از آن که در گروه پروژه های اقتصاد مقاومتی قرار گرفت، به اهمیتی دو چندان دست یافت. این پروژه از آن جهت که نشانی های مکان محور را استاندارد کرده و با یونیک ساختن آدرس ها، قابلیت ایجاد سرویس های مختلف در قالب نشانی را فراهم می سازد دارای ویژگی منحصر به فردی است.
  با افزایش نگرانی ها از تشدید رقابت چین با صنعت فناوری آمریکا، دولت ایالات متحده برنامه ای آزمایشی را برای کنترل سرمایه گذاری های خارجی به اجرا گذاشته است. اما اجرای این برنامه، اهالی سیلیکون ولی را نگران کرده که می ترسند چنین سیاست هایی رشد بازار را کند کند.
  بر اساس گزارش دادستان تهران، ۲ نفر به دلیل سوءاستفاده از طرح رجیستری دستگیر شده اند.
  مرکز تعاملات بین المللی علم و فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در نظر دارد یک هیات تجاری و فناوری متشکل از شرکت های دانش بنیان و فناور ایرانی را به کشور آفریقای جنوبی اعزام کند.
  ظاهرا این تنها سامانه مهم املاک نبود که بعد از گذشت چند سال و با وجود تاکید مجلس بر اجرای قانون در دوره مسوولیت عباس آخوندی در وزارت راه به سرانجام نرسید و حالا اعلام شده که سامانه یکپارچه سازی حمل و نقل هم که از جمله طرح های ضروری و روی دوش این وزارتخانه بوده نیز بی سرانجام مانده است.
  کارشناسان امنیت سایبری تعدادی شرکت را شناسایی کردند که ترافیک کاربران ایرانی تلگرام را به منظور سرقت اطلاعات پایش می کردند.
  رییس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی از ارجاع ۶ شرکت متخلف در حوزه ارزش افزوده به دادگاه و تعیین تکلیف قانونی آن ها خبر داد.
  • تعداد رکوردها : 57845