آخرین اخبار
   
  57451رکورد در مدت زمان 1.639ثانیه
  عبارت مورد جستجو :
  مهر- قرار است نخستین بار در سه شنبه آینده روبات Pepper در پارلمان انگلیس حاضر شود تا قابلیت های روبات های مجهز به هوش مصنوعی در عرصه های مختلف مانند کمک به سالمندان و آموزش کودکان را نمایش دهد.
  یک محقق دانشگاهی در نظریه ای جدید اعلام کرده شبکه های اجتماعی به ایجاد «اعتیاد به خود» در افراد منجر می شوند. در این نوع وابستگی فرد از واقعیت و عقل دور می ماند.
  دولت ونزوئلا به منظور گسترش استفاده شهروندان و افزایش درآمد از طریق ارزمجازی «پترو» اعلام کرده است که ونزوئلایی ها باید تمامی هزینه های مربوط به صدور و تمدید گذرنامه برای خروج از کشور را از طریق این ارز دیجیتالی بپردازند.
  927 میلیون دلار 21 مهر 1397 8:16
  کارشناسان شرکت امنیت سایبری CipherTrace آمریکا اعلام کردند که هکرها توانسته اند در ۹ ماه گذشته با هک و نفوذ به پلتفرم های صرافی و مراکز تبادل ارزهای رمزپایه، ۹۲۷ میلیون دلار را به سرقت ببرند که در مقایسه با سال گذشته میلادی، با رشد ۲۵ درصدی مواجه بوده است.
  محققان دانشگاه کیوتو از نمونه اولیه یک مار روباتیک رونمایی کرده اند که می تواند روی زمین بخزد، جمع شود و حتی از نردبان بالا برود. آنها معتقدند که می توان از این روبات برای نجات جان انسان ها استفاده کرد.
  شرکت آمازون مجبور شده است پروژه استفاده از هوش مصنوعی برای استخدام کارمندان را به دلیل تبعیض نسبت به زنان متوقف کند.
  اطلس، روبات انسان نمای شرکت بوستون روباتیکس، هر روز قابلیت های تازه ای را به نمایش می گذارد. حالا این روبات می تواند حرکاتی مثل ورزشکاران پارکور را هم به انجام برساند.
  طبق گزارشی جدید هکرها می توانند ظرف یک ساعت وارد سیستم تسلیحات ارتش آمریکا شوند و در یک روز کنترل آن را به دست بگیرند. در این تحقیق یک تیم از هکرها توانست ۱۰۰ گیگابایت اطلاعات را دانلود کند.
  فیس بوک روز پنج شنبه گذشته اعلام کرد در آستانه انتخابات میان دوره ای آمریکا، که بیش از 810 صفحه و حساب کاربری را با محتوای حساس سیاسی که قواعد ضد هرزنامه و رفتارعادلانه این شبکه اجتماعی را نقض کرده بودند، حذف کرده است.
  اتاق ایران - روغنی گلپایگانی، رییس کمیسون صنایع اتاق ایران گفت: تعامل بخش خصوصی با دولت و به ویژه وزارت صنعت، معدن و تجارت در دوره کنونی بسیار بهتر از دولت های قبل شکل گرفته است.
  • تعداد رکوردها : 57451