آخرین اخبار
   
  57528رکورد در مدت زمان 1.794ثانیه
  عبارت مورد جستجو :
  وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: طبق آمار دولت تاکنون 12 هزار میلیارد تومان از قاچاق کالا و ارز کاسته شده اما به تازگی با نوسان های ارزی شاهد هستیم واردات قاچاق به داخل کشور کاهش یافته اما در مقابل قاچاق در بخش صادرات افزایش داشته است.
  شرکت آتنا (Athena) یک سیستم دوربینی ابداع کرده که از فناوری هوش مصنوعی و فناوری ابری برای شناسایی اسلحه و اطلاع به مقامات استفاده می کند.
  شرکت نفت و گاز هلندی- بریتانیایی شل (Shell)، برای ایمن ساختن پمپ های بنزین، یک پروژه آزمایشی مبتنی بر هوش مصنوعی را با شرکت مایکروسافت آغاز کرده است.
  ایتنا - یکی از کارمندان بازبینی محتوای فیس بوک علیه این شرکت شکایت کرده که با ایجاد شرایط کاری خطرناک در محیط کاری، دچار اختلال اضطراب پس از حادثه شده است.
  خرده فروشی آنلاین علی بابا به زودی از روبات های خدمتکار استفاده می کند تا خدمات اتاق در هتل را فراهم کند.
  خطوط هوایی دلتا(Delta Air Lines) در حال راه اندازی اولین ترمینال بیومتریک در ایالات متحده است.
  فناوران -آیا زندگی پیش از گوگل را به خاطر دارید؟ وقتی خیلی فوری در جست وجوی اطلاعاتی بودید، چه می کردید؟ در جست وجوی هرچه باشید، از املای صحیح واژه ، نشانی رستوران، فروشگاه یا نام دریاچه گمنامی در کوهستان، به احتمال زیاد آن را گوگل می کنید. به طور متوسط، گوگل در هر ثانیه بیش از 40 هزار جست وجو را پردازش می کند و این به معنای حدود 3/5 میلیارد جست وجو در هر روز است. و در این میان محبوب ترین موتور جست وجوی کره زمین کارهایی بسیار بیشتر از جست وجوی اطلاعات انجام می دهد: بستر و فضای تبلیغاتی، سر مشق و نمونه کسب و کار و گردآورنده سر سخت و پیگیر اطلاعات شخصی افراد است. بله، همینطور است، هر بار که چیزی را جست وجو می کنیم، گوگل کمی بیشتر در مورد عادت ها و علاقه مندی های ما می داند و شما چقدر در مورد گوگل می دانید؟ حالا که گوگل 20 ساله شده است، بد نیست در مورد این موتور جست وجو که در همه جا حضور دارد و انگار همه چیز را می داند، چند نکنه جالب هم بدانیم.
  فناوران - رییس کل بانک مرکزی در راستای شفاف سازی دریافت کنندگان ارز دولتی و نیمایی، دستور داده است تا امروز اسامی تمامی دریافت کنندگان منتشر شود.
  به منظور تسهیل در ترخیص کالاهای مانده در گمرک، ۳۶۳۷ قلم کالا مشمول معافیت پرداخت مابه التفاوت ارزی شدند و قرار شد تعدادی دیگر از کالاها به این لیست اضافه شود اما به گفته نایب رییس کمیسیون مدیریت واردات اتاق بازرگانی ایران، هنوز به تعداد کالاهای ترخیصی با معافیت ارزی افزوده نشده است. به اعتقاد وی، چابکی لازم در بدنه دولت برای اقدام به موقع برای بهبود شرایط وجود ندارد.
  در نشست آشنایی با روش های تامین مالی صادراتی که با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار شد، بر موضوع فراهم سازی بسترهای لازم به منظور تامین مالی پروژه های فناورانه صادراتی تاکید شد.
  • تعداد رکوردها : 57528