آخرین اخبار
   
  57528رکورد در مدت زمان 6.177ثانیه
  عبارت مورد جستجو :
  دبیر ستاد توسعه فناوری اطلاعات معاونت علمی گفت: پنجم نوامبر یک هیات با حضور ۱۸ استارت‎آپ، صندوق سرمایه‎گذاری خطرپذیر و فعالان حوزه کسب و کارهای نوپا به انتخاب پارک علم و فناوری پردیس از سوی معاونت علمی به نمایشگاه استارت آپ های پرتغال اعزام می‎شوند.
  ارتباطات سیار- در راستای ارائه خدمات ارتباطی ویژه به زائرین اربعین، همراه اول تعرفه رومینگ بین الملل خود را در عراق کاهش داد.
  علی شمیرانی- خیلی ها شاید یادشان رفته باشد که حدود 15 یا 20 سال قبل در این کشور شعارها و وعده های ملی و غرورانگیز زیادی برای تبدیل شدن نمایشگاه الکامپ ایران به بزرگ ترین رویداد نمایشگاهی فاوا در منطقه سر داده می شد. در آن سال ها به نمایشگاه جیتکس دوبی با دید حقارت نگریسته می شد و همه از خود می پرسیدند اصلا چه معنی دارد کشوری که پیدا کردن آن روی نقشه جهان کار سختی است، بتواند رقیبی برای ما محسوب شود؟
  فرض محال 28 مهر 1397 0:17
  می گویند فرض محال که محال نیست. این پاسخی است که گاهی مسوولان به خبرنگاران می دهند، اما توضیحات ناکافی سبب می شود خبرنگار یا کاربر، تنها بخش «محال نیست» را بشنود و نتیجه این می شود که بسیاری از کاربران در شبکه های اجتماعی از قول سردار جلالی رییس سازمان پدافند غیر عامل، خبر بدهند که احتمال قطع اینترنت پس از تحریم های آبان ماه امریکا وجود دارد.
  رییس کمیسیون فناوری اطلاعات، ارتباطات و اقتصاد رسانه اتاق بازرگانی و صنایع و معادن ایران معتقد است یکی از مهم ترین روش ها برای معرفی پتانسیل های تولیدی و صادراتی کشور حضور در نمایشگاه های معتبر بین‎المللی یا اعزام هیات های تجاری است. اما تحریم ها و شرایط اقتصادی کشور عرصه را برای تولیدکنندگان تنگ کرده که نیاز به برنامه ریزی دقیق برای حضور در بازارهای بین المللی کاملا احساس می شود.
  رئیس اتحادیه فروشندگان گوشی تلفن همراه با بیان اینکه عرضه موبایل با ارز نیمایی سبب رونق قاچاق می شود اعلام کرد که به دلیل تفاوت قیمت ارز آزاد با ارز ۸ هزارتومانی نیما، عرضه این وسیله از ایران به دیگر کشورها رونق می گیرد.
  وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به مذاکرات انجام شده با هیات عراقی گفت: برای کاهش نرخ مکالمه ها در اربعین توافق شد.
  یک استاد آمریکایی روباتی مجهز به هوش مصنوعی ساخته که می تواند در دانشگاه تدریس کند.
  مهندسان کالج ترینیتی دوبلین در کنفرانس Maker Faire Rome ۲۰۱۸ از یک ربات که برای کمک به سالمندان توسعه داده شده، رونمایی کردند.
  اتاق اصناف- رییس اتاق اصناف ایران با تاکید بر لزوم تقویت اتحادیه های صنفی گفت: مبالغ تبصره ۷ ماده ۷۲ طی هفته های آینده به حساب اتاق های اصناف کل کشور واریز می شود؛ بنابراین اصناف منتظر اخبار خوش درهفته‎های آینده باشند.
  • تعداد رکوردها : 57528