آخرین اخبار
   
  58241رکورد در مدت زمان 2.340ثانیه
  عبارت مورد جستجو :
  وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با بیان اهمیت ایجاد اکوسیستم مناسب برای رسیدن به جایگاه مطللوب در صنعت فناوری اطلاعات، گفت: برهمین اساس، در سند تحول دیجیتال چند برنامه را در دستور کار قرار داده ایم.
  محمد جواد ظریف، وزیر امور خارجه کشورمان در گفت وگو با خبرنگاران، دستگیری مدیر ارشد مالی شرکت هوواوی را نشان دهنده استیصال دولت آمریکا دانست.
  جلسه تبیین و تشریح مدل جدید تعرفه خدمات فناوری اطلاعات روز قبل با حضور کارشناسان رسمی دادگستری و برخی روسای کمیسیون های سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران برگزار شد.
  گزارش ها حاکی است یک واردکننده محموله جدید از گوشی را با ارز نرخ سنا وارد و عرضه کرده و امیدوار است با تعدیل محدودیت های نانوشته بر واردات گوشی، بازار موبایل به ثبات برسد.
  دستگیری دختر بنیان گذار هوواوی، علاوه بر تنش در روابط آمریکا و هوواوی، این شرکت را در معرض توجهات جهانی قرار داده و نگرانی ها درباره احتمال جاسوسی چین از طریق این شرکت را در اروپا افزایش داده است.
  مهر- مقامات حزب جمهوری خواه آمریکا فاش کرده اند ایمیل های مقامات کمیته کنگره ملی حزب جمهوریخواهان آمریکا (NRCC) طی انتخابات میان دوره ۲۰۱۸ میلادی هک شده است. نخستین بار رسانه پلیتیکو این هک را گزارش کرد. در ماه آوریل مشخص شد ایمیل های ۴ دستیار ارشد کنگره به مدت چندماه رصد می شده است.
  پژوهشگران دانشگاه نورت وسترن ایالات متحده آمریکا موفق به توسعه یک حسگر پوستی شده اند که می تواند به افراد هشدار دهد که چه میزان در معرض موج فرابنفش قرار دارند.
  به دنبال برنامه ریزی پلیس در برخی شهرهای جهان برای تامین امنیت از طریق گشت زنی پهپادها، پلیس نیویورک هم تصمیم گرفت اقدام مشابهی را انجام دهد.
  1/2 میلیون دلار 17 آذر 1397 11:54
  شرکت اوبر به دلیل ناتوانیش در حفاظت از مشتریانش در طی نشت اطلاعات اشتراک گذاری داده های این شرکت در سال 2016، توسط دفتر کمیسیونر اطلاعات بریتانیا و اداره حفاظت از داده های هلند جمعا یک میلیون و 170 هزار دلار جریمه شد.
  بررسی های یک موسسه تحقیقاتی نشان می دهد گوگل نتایج جست وجوهایی را که برای کاربران در ایالات متحده نمایش می دهد به طور عمدی دستکاری کرده و تغییر می دهد.
  • تعداد رکوردها : 58241