آخرین اخبار
   
  58317رکورد در مدت زمان 2.137ثانیه
  عبارت مورد جستجو :
  مهر- گردنبندی ساخته شده که اگر کودک درون آب بیفتد، اجازه نمی دهد او غرق شود.
  1/5 ثانیه 21 آذر 1397 12:0
  خودروساز اسپانیایی سئات(Seat)، یک سیستم ایمنی را رونمایی کرده است که به طور خودکار به رانندگان در مورد حضور دوچرخه سواران در جاده هشدار می دهد و سپس در صورت اعتنا نکردن راننده، ترمز می زند و خودرو را متوقف می کند. این فناوری اولین بار روی شاسی بلند این کمپانی به نام تاراکو(Tarraco) عرضه شده است.
  شرکت نفتی ایتالیایی «سایپم» از شناسایی یک حمله سایبری در منطقه خاورمیانه خبر داده که بر علیه زیرساخت های این شرکت انجام شده است.
  یک کارمند سابق فیس‎بوک که به تازگی از این شرکت جدا شده می گوید فیس‎بوک با سیاهپوست ها مشکل دارد.
  یک تحقیق که با حمایت موسسه ملی سلامت آمریکا انجام می شود، نشان داده است کودکانی که بیش از هفت ساعت در روز به نمایشگرهای مختلف نگاه می کنند، ممکن است دچار نازک شدن زودرس قسمتی از مغز شوند که اطلاعات حسی را پردازش می کند.
  دانشمندان دانشگاه هاروارد، یک دریچه قلب چاپ سه بعدی ابداع کرده اند که می تواند به برطرف کردن مشکل انسداد شریان کمک کند.
  شرکت گوگل مشکل امنیتی تازه ای را در شبکه گوگل پلاس شناسایی کرده که ممکن است برای بیش از 52 میلیون کاربر این شبکه مشکل ایجاد کند.
  موسسه تحقیق و توسعه سامسونگ در لهستان (SRPOL) توانست با همکاری دانشگاه آیدنبرگ انگلستان به مقام اول در میان شرکت کنندگان در کارگاه جهانی ترجمه زبان محاوره (IWSLT) برسد. این دومین مرتبه است که مرکز تحقیقات سامسونگ در لهستان برنده این رقابت مهم می شود.
  یک میز تحریر هوشمند ساخته شده که مجهز به ۳ نمایشگر است و با حرکات دست کنترل می شوند.
  به دنبال افزایش تنش های تجاری میان چین و آمریکا، دادگاهی در چین فروش و واردات گوشی اپل به این کشور را ممنوع کرد.
  • تعداد رکوردها : 58317