آخرین اخبار
   
  58291رکورد در مدت زمان 2.745ثانیه
  عبارت مورد جستجو :
  طی هشت ماه امسال ۲۸۰ میلیون و ۴۰۱ هزار دلار گوشی تلفن همراه وارد کشور شد که حکایت از رشد ۱۹ درصدی واردات نسبت به مدت مشابه سال گذشته دارد.
  گوگل به تازگی ۲۲ اپلیکیشن آندروییدی را از فروشگاه پلی استور پاک کرده است. علت این امر سواستفاده این برنامه‎ها از گوشی‎های آندروییدی به منظور نمایش تبلیغات ناخواسته بوده است.
  تحلیلگران به تازگی برآورد کرده اند که فروش گوشی های آیفون در سال آینده میلادی به میزان قابل توجهی کاهش پیدا خواهد کرد.
  گوگل و لوی تولیدکننده انواع البسه با همکاری یکدیگر ژاکت هوشمندی تولید کرده‎اند که برای استفاده افرادی که به طور دائم گوشی خود را جا می گذارند، مفید است.
  ایرنا- رییس کمیته سرمایه گذاری عراق به عنوان مهم‎ترین نهاد سیاست‎گذاری سرمایه‎گذاری‎های خارجی و داخلی در این کشور، شرکت‎ های ایرانی علاقه مند را به سرمایه گذاری در کشورش دعوت کرد.
  گمرک ایران به کلیه زیرمجموعه های خود اعلام کرد که حق ممانعت از ورود ارز به کشور به هر میزان را ندارند و در صورت جلوگیری از ورود ارز، اقدام آنها تخلف محسوب می شود.
  سومین نمایشگاه بین المللی توانمندی های صادراتی جمهوری اسلامی ایران از 22 تا 25 آذرماه جاری با حضور 77 کشور در مجموعه نمایشگاهی شهرآفتاب واقع در جنوب پایتخت برگزار می شود.
  معاون علمی و فناوری رییس جمهور و شرکت‎های دانش بنیان برای توسعه کسب و کار بین المللی به آفریقای جنوبی می‎ روند.
  میلیون ها بیمار مبتلا به دیابت در سراسر جهان باید مرتب قند خون شان را چک کنند تا بیماری را در کنترل بگیرند. اندازه گیری قند خون برای این بیماران مهم است برای اینکه انسولین به اندازه کافی تجویز شود تا قند خون در حد مجاز باشد و از یکی از عوارض شایع درمان با انسولین یعنی افت قند خون (هایپوگلایسمی) پیشگیری شود. در این زمینه فناوری ها ساده به کمک انسان آمده اند.
  گجت ها ابزارهای کوچک و دارای فناوری پیشرفته هستند که با فناوری نوینی که دارند سبب تسهیل در انجام برخی امور می شوند.
  • تعداد رکوردها : 58291