آخرین اخبار
   
  58268رکورد در مدت زمان 3.603ثانیه
  عبارت مورد جستجو :
  بدافزارنویسان، آگهی دهندگان و هکرها با سواستفاده از یک نقص امنیتی در مرورگر فایرفاکس که از ۱۱ سال قبل برطرف نشده، مشکلاتی را برای کاربران ایجاد می کنند.
  چین یک کمیته اخلاقی برای بررسی مفید بودن و سلامت بازی های آنلاین تشکیل داده است.
  برد اسمیت، مدیر و نماینده حقوقی مایکروسافت در مورد فناوری تشخیص چهره هشدار داده و ادعا کرده است که اگر دولت ها کاربرد این فناوری را محدود نکنند، کابوس جورج اورول درباره آینده انسان ها که در زمان 1984 به تصویر کشیده، به واقعیت تبدیل خواهد شد.
  نمایشگر ۳۴ اینچی C34F791 از نسل مانیتورهای چندکاره سامسونگ با اتکا به قابلیت هایی همچون صفحه نمایش منحنی، رزولوشن Ultra WQHD، قابلیت تصویر در تصویر و زمان واکنش پذیری ۴ میلی ثانیه ای به یک نمایشگر همه فن حریف در اتاق های کاری و اداری تبدیل شده است.
  در حالی که بسیاری برای تامین امنیت منزل خود هزینه های گزافی را متحمل می شوند، می توان با نصب یک دوربین ۲۰ دلاری با کیفیت فوق دقیق نیز این کار را انجام داد.
  پژوهشگران شبانه روز برای توسعه فناوری هایی که آسودگی را برای افراد به ارمغان می آورد تلاش می کنند و امسال نیز مانند سال های گذشته پژوهشگران موفقیت چشمگیری در توسعه گجت ها داشته اند و هدف آنها توسعه گجت های کوچک و کوچک تر است تا استفاده از آن برای افراد راحت باشد.
  فناوران - استارت‎آپ ویکند طراحی صنعتی در پارک علم و فناوری دانشگاه تهران برگزار می شود.
  در بودجه ۹۸ تامین اعتبار ۱۰۰ میلیارد تومانی برای حمایت از صادرات غیرنفتی و متنوع سازی در کشورهای هدف پیش بینی شده است.
  نایب رییس اتاق ایران، شفافیت را مهم ترین خواسته فعالان اقتصادی عنوان کرد و گفت: بخش خصوصی نخستین قربانی فساد اقتصادی است.
  شرکت های مشاوره مدیریت پارک فناوری پردیس معاونت علمی تا 24 آذرماه می توانند از خدمات رایگان یک شرکت دانش بنیان ارایه دهنده خدمات ارزیابی و رتبه بندی بر اساس شاخص ها و استانداردهای بومی و بین المللی توانمندی های سازمانی، رتبه اعتباری، توانمندی مالی و ارزش دارایی های نامشهود شرکت ها و سازمان ها بهره مند شوند.
  • تعداد رکوردها : 58268