آخرین اخبار
   
  57480رکورد در مدت زمان 1.747ثانیه
  عبارت مورد جستجو :
  گروه دیجی کالا دوشنبه گذشته طی نشستی خبری با اعلام آغاز همکاری با روکولند برنامه های خود را در گروه مواد غذایی و سایر محصولات تند مصرف (FMCG) تشریح کرد.
  پیکسل سوختگی یکی از مشکلات مهم صنعت تلویزیون است. اما همه کاربران اطلاعات دقیقی درباره ماهیت آن، مشکلاتی که بوجود می آورد یا حتی راه حل های برندهایی مانند سامسونگ برای این مشکل ندارند. در ادامه تلاش کرده ایم پاسخی برای این سوالات عرضه کنیم.
  صدا و سیما - مهماندار رییس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ گفت: برخی از رانندگان شماره تلفنی در هنگام شماره گذاری ثبت نکرده اند و یا شماره تلفن آنها عوض شده است بنابراین در صورت ارتکاب تخلف پیامکی به آنها ارسال نمی شود و پس از مراجعه به اجرائیات و دریافت برگه خلافی با جریمه هایی روبرو می شوند که این جریمه ها، مبالغ قابل توجهی می شود و مشکلاتی را برای رانندگان ایجاد می کند که لازم است رانندگان با مراجعه به پلیس +10 شماره تلفن خود را به روز کنند.
  وزیر ارتباطات با پوزش از مردم برای ارسال پیامک های تبلیغاتی که مزاحمت هایی ایجاد می کند، گفت: برای جلوگیری از ارسال پیامک های تبلیغاتی با تمام توان ورود پیدا کرده ایم.
  در هفتمین دوره آیین تقدیر از سرآمدان روابط عمومی ایران، روابط عمومی همراه اول به عنوان تنها روابط عمومی سرآمد ۸ ستاره، موفق به دریافت تندیس زرین شد.
  وزارت فاوا- وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در نشست هم اندیشی احیای خانه مستوفی الممالک با بیان اهمیت این خانه، گفت: مرمت و بازسازی خانه مستوفی الممالک قبل از پایان دولت دوازدهم انجام می شود.
  محمدحسن زدا گفت: حدود ۳ میلیون نفر بازنشسته و مستمری بگیر سازمان تامین اجتماعی و ۲۱۰ هزار نفر نیز مقرری بگیران بیمه بیکاری هستند.
  مدیر شتاب دهنده سینا از اعلام فراخوان جذب تیم هایی که صاحب محصول هستند خبر داد و گفت: تیم ها و شرکت های صاحب محصول می توانند با ثبت نام در شتاب دهنده دیجیتالی در این فراخوان شرکت کنند.
  سردار حسین رحیمی رییس پلیس پایتخت گفت: ما نگاهمان به استارتاپ ها بسیار مثبت و حمایتی است اما هر اقدامی باید در چارچوب قانون و با نظارت های لازم انجام شود و این یک اصل مهم است. ما نگاهمان کنترلی، حمایتی، نظارتی و امنیتی است.
  مارک روزکربرگ، مدیرعامل فیس بوک اعلام کرد که این شبکه اجتماعی شبهات درباره قتل عام یهودیان به دست آلمان نازی (موسوم به هولوکاست) را سانسور نخواهد کرد. وی در با این حال گفت که میزان انتشار این قبیل محتواها را کنترل می کند.
  • تعداد رکوردها : 57480