آخرین اخبار
   
  58317رکورد در مدت زمان 1.918ثانیه
  عبارت مورد جستجو :
  وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت قوانین و مقررات موجود برای شرایط عادی وضع شده اند و هر کدام که در شرایط کنونی مانع به شمار می آید، باید برطرف شوند تا مواد اولیه و ملزومات تولید نسریعا از گمرک ترخیص و به کالا تبدیل شود.
  اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران با اشاره به فعالیت دایمی هکرها و ایجاد صفحات جعلی متعدد در پرداخت های آنلاین، با صدور اطلاعیه ای به اعضای خود در این مورد هشدار داد.
  وزیر صنعت با بیان اینکه استفاده از توان داخل یکی از پروژه‎های ویژه این وزارتخانه است، گفت: ۱۰ میلیارد دلار از واردات فعلی کشور باید تبدیل به ساخت داخل شود.
  تفاهم نامه همکاری برای راه اندازی و راهبری نخستین مرکز شتابدهی و نوآوری حوزه بلاکچین میان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و شرکت راهکار سرزمین هوشمند به امضا رسید.
  سه سازمان استرالیایی روز پنجشنبه اعلام کردند که بنا دارند با مشارکت یکدیگر نسبت به راه اندازی «سازمان گرادینت» به عنوان یک نهاد غیرانتفاعی اقدام کنند. این سازمان ابعاد اخلاقی هوش مصنوعی را مورد پژوهش قرار خواهد داد.
  شرکت پوما که بیش از 30 سال پیش اولین کتانی هوشمند را طراحی و عرضه کرده بود، به فکر احیای این محصول افتاده است.
  اپل قصد دارد به منظور قطع وابستگی خود به غول های تراشه سازی همچون کوالکام و اینتل، تا سال ۲۰۲۱ میلادی تراشه های مودم بی سیم اختصاصی خود را عرضه کند.
  عضو هیات مدیره سازمان نظام صنفی رایانه‎ای با بیان اینکه قرارداد های نرم‎افزاری به عنوان موضوعی کاربردی و مورد توجه، ممکن است سوالات زیادی را در ذهن فعالان این حوزه ایجاد کرده باشد، گفت: فعالان حوزه نرم‎افزار می‎توانند سوالات و مشکلات خود در قراردادهای نرم‎افزاری را به سازمان ارسال کنند تا در سمینارهای آینده راه حل های مناسبی برای آن ارایه شود.
  فناوران- براساس اعلام وزیر ارتباطات، رومینگ ملی بین اپراتورهای تلفن همراه در سراسر کشور اجرایی شد. بر این اساس در ۷۰۰۰ منطقه که تنها پوشش همراه اول فراهم بود، ایرانسل نیز در دسترس قرار گرفت و متقابلا در ۶۸۰۰ منطقه خدمات ایرانسل برای مشترکان همراه اول دسترس پذیر شد.
  علی شمیرانی- اخیرا یک فعال صنعت مخابرات مطالب مهمی درباره قراردادهای شرکت زیرساخت (وابسته به وزارت ارتباطات) مطرح کرده است. اگرچه اظهاراتی با این میزان از صراحت، بی سابقه محسوب می شود، اما ظاهرا اتفاقات مذکور جدید نبوده و سال هاست که یک رویه شده است. این فعال صنعت مخابرات به طور خلاصه چنین گفته است:
  • تعداد رکوردها : 58317