آخرین اخبار
   
  57845رکورد در مدت زمان 2.012ثانیه
  عبارت مورد جستجو :
  رییس مرکز شرکت ها و موسسات دانش بنیان معاونت علمی گفت: اطلاعات (2333) شرکت دانش بنیان به سازمان امور مالیاتی کشور ارسال شد.
  معاون قوه قضاییه و رییس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور گفت: پارسال هزار و 900 میلیارد تومان درآمد از این سازمان به خزانه دولت واریز شد ولی برخی نمی خواهند طرح کاداستر اجرا شود.
  بررسی های موسسه Pew Internet نشان می دهد که 15 درصد خانوارهای آمریکایی که فرزند مدرسه ای دارند، به اینترنت پرسرعت دسترسی ندارند و این موضوع موجب ناتوانی فرزندان در انجام تکالیف مدرسه می شود.
  علی اصلان شهلا- در خبری که شرح آن را در ستون دیگر این صفحه می خوانید، عده ای برای جاسوسی از سازمان های دیپلماتیک آسیای مرکزی، جاسوس افزاری را طراحی کرده و برای نشر آن، از خبر بسته شدن تلگرام سواستفاده کرده اند. در واقع اختاپوس، خود را به عنوان نسخه ضدفیلتر تلگرام جا زده، با استقبال کاربران روبرو شده و شروع به جاسوسی از آنها کرده است. به طور خاص نیز تلاش کرده تا در میان دیپلمات ها و کارکنان سازمان های دیپلماتیک نفوذ کند.
  علی شمیرانی- پدران و نسل های قبلی بی گمان آرام تر و کم استرس تر از نسل سایبری های هستند. آنها البته هنوز هم عادت دارند که اخبار را راس یک ساعت خاص و از یک مجرای خاص ببینند و برخی نیز تا فردا و حتی بیشتر، صبر می کنند تا جزییات بیشتر و تحلیل مربوط به آن خبر را از روزنامه و نشریه مورد وثوق خود دنبال کنند.
  75 هزار نفر 20 آبان 1397 14:5
  هکرها با حمله به سایت مراقبت های درمانی دولت آمریکا موفق به سرقت اطلاعات درآمدی، مالیاتی و مهاجرتی 75 هزار نفر از ساکنان امریکا شده اند.
  ایسنا- امروزه پلاستیک به ماده اولیه بسیاری از اشیا در چاپگرهای سه بعدی تبدیل شده است. اما یکی از بدترین ویژگی های پلاستیک ها این است که پس از عمر مفید استفاده از آن ها در طبیعت باقی می مانند.
  کمپانی فیس بوک هنوز از رسوایی های قبلی خلاص نشده که این بار شایعه جاسوسی از طریق پورتال این شرکت خبرساز شده است!
  گوگل نسخه ۷۱ مرورگر اینترنتی کروم را طراحی کرده که در زمان بازدید کاربران از برخی وب سایت ها که به دنبال خالی کردن جیب افراد هستند، به آنها هشدار می دهد.
  پژوهشگران دانشگاه لافبوروی انگلیس اولین بار موفق به طراحی یک سیستم هوش مصنوعی شده اند که مهارت های تصمیم گیری بازیکنان فوتبال را از طریق این فناوری ارتقا می بخشد.
  • تعداد رکوردها : 57845