آخرین اخبار
   
  57003رکورد در مدت زمان 8.541ثانیه
  عبارت مورد جستجو :
  محوصلات جدید اپل که شامل مک بوک و آی پدهای این خانواده هستند به زودی به بازار معرفی می شوند.
  هکر می تواند به صداهای آکوستیکی که از صفحه نمایش می آید گوش دهد و این صدا می تواند برای تشخیص محتوای نمایش داده شده روی صفحه نمایش استفاده شود؛ به عبارت دیگر، هر شخصی با دانش فنی خوب، می داند چگونه می تواند به راحتی فعالیت های رایانه ای اشخاص را جاسوسی کند.
  پرواز سنجاقک سازشکار 26 شهریور 1397 9:50
  حدود دو ماه پیش گزارش داده شد که گوگل بعد از این که تصمیم گرفت فعالیت هایش را در چین از سر بگیرد، در حال کار روی یک موتور جست وجوی دستکاری شده برای کشور چین است. این موتور جست وجو به سفارش دولت پکن طراحی می شود و امکان سانسور نتایج جست وجو را دارد. حال مشخص شده که سیستم اولیه ای که برای این موتور جست وجو طراحی شده، محتوای جست وجو شده توسط هر کاربر را کنار شماره تلفنش ذخیره می کند. بدین ترتیب اپلیکیشین اندروییدی این موتور جست وجو که دراگون فلای (به معنی سنجاقک) لقب گرفته قادر خواهد بود تک تک جست وجو های کاربران چینی را به راحتی کنار هم ذخیره کند و لیستی از فعالیت آنها ثبت کند.
  مدیرعامل شرکت مخابرات ایران با بیان اینکه حذف آبونمان تلفن ثابت برخلاف روند تلاش مخابرات برای توسعه خدمت رسانی در سراسر کشور است، اظهار داشت: با توجه به کمترین افزایش تعرفه تلفن ثابت نسبت به سایر شرکت های خدماتی در ۱۴ سال اخیر و افزایش هزینه ها در بخش های خدماتی و ارزی و تورم موجود، جبران هزینه های نگهداری خطوط تلفن ثابت به منظور تکمیل و توسعه زیرساخت ها ضروری است.
  معاون فناوری اطلاعات بانک ایران زمین ابلاغ بخشنامه الزامات رمزهای پویا را یک جهش بزرگ در ارتقای امنیت تراکنش مبتنی بر کارت دانست و گفت: بهره گیری از رمزهای پویا الزام آور می شود.
  در آشفته بازار موبایل علاوه بر انواع تخلفات قبلی از جمله فروش گوشی مسافری، گوشی بدون گارانتی و دارای گارانتی اینتر، فروش گوشی های رجیسترنشده یا به اصطلاح بدون کد فعال سازی نیز انجام می شود.
  در جلسه معاون علمی و فناوری رییس جمهور با رییس سازمان نظام صنفی رایانه ای، هم افزایی دو نهاد در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات مورد تاکید قرار گرفت.
  تنوع بازار تلویزیون معمولا بسیار زیاد است و به همین دلیل خرید از بین این همه گزینه رنگارنگ کار ساده ای نیست. معمولا فروشندگان در بازار تلاش می کنند کالایی که در مغازه دارند را به فروش برسانند و به همین دلیل در توضیحات شان تنها به قابلیت هایی اشاره می کنند که مدل موردنظرشان در آن دست بالا را داشته باشد.
  فناوران - جواد ظریف وزیر امور خارجه ایران در توییتی خطاب به جک دوروسی مدیرعامل توییتر نوشت: توییتر حساب های ایرانی واقعی شامل مجری های تلویزیونی و دانشجویان را به خاطر دلیل فرضی "عملیات تاثیرگذاری" بسته است.
  رییس سازمان فضایی ایران گفت: ماهواره ۵۰۰ کیلوگرمی ایران تا سال ۱۴۰۴ در مدار یک هزار کیلومتری زمین قرار می گیرد.
  • تعداد رکوردها : 57003