آخرین اخبار
   
  57451رکورد در مدت زمان 8.492ثانیه
  عبارت مورد جستجو :
  ایمان بیک- 18 استارت آپ با حمایت اتاق بازرگانی تهران در نمایشگاه جیتکس 2018 شرکت می کنند؛ مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز 5 شرکت حوزه محتوای دیجیتال را در قالب پاویون ایران به جیتکس برده است. از سوی دیگر گویا معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری نیز چند شرکت دانش بنیان را در غرفه ای دیگر با نام ایران در این نمایشگاه سامان داده است.
  وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی روز چهارشنبه به مجلس رفت تا به دو سوال نصرالله پژمان فر عضو کمیسیون فرهنگی مجلس پاسخ دهد.
  وزیر ارتباطات با بیان اینکه مسوول بستن نسخه های فارسی تلگرام نیستم، گفت:همانطور که قوه قضائیه در مورد فیلترینگ تلگرام اغماض نکرد، می تواند در مورد بستن «هاتگرام» و «تلگرام طلایی» نیزعمل کند.
  نمایشگاه جیتکس 2018 در روزهای 22 تا 26 مهر ماه برای دومین سال متوالی در بخش فیوچر استارز میزبان استارت آپ های برتر کشورهای مختلف از جمله ایران خواهد بود.
  رئیس مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال گفت: امسال نیز مانند سال گذشته با کمک توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال ۵ موسسه نشر دیجیتال که تولیدکننده محصولات فرهنگی در فضای مجازی هستند در پاویون جمهوری اسلامی ایران در نمایشگاه جیتکس شرکت خواهند کرد.
  وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات ایران که برای شرکت درکنفرانس و نمایشگاه بین المللی مخابرات «ترکمن تل– ۲۰۱۸» به عشق آباد سفر کرده بود، پیشنهاد تشکیل منطقه ای قوی در حوزه ICT را مطرح کرد.
  سازمان نظام صنفی رایانه‎ای تهران به اعضای خود مشاوره مالی و مالیاتی می‎دهد.
  دبیرخانه برنامه توسعه زیست بوم شرکت های خلاق به منظور توسعه و ترویج فعالیت شرکت های خلاق، از حضور شرکت های خلاق در نمایشگاه دانش بنیان، خلاق و فناور حمایت می کند.
  شرکت موزیلا طراح مرورگر فایرفاکس به تازگی خدماتی موسوم به فایرفاکس مانیتور راه اندازی کرده که خدماتی رایگان برای ارتقای امنیت کاربران است.
  مهر- یک اسکنر اثر انگشت قابل حمل می تواند در عرض ۱۰ دقیقه تست اعتیاد را با دقت ۹۹ درصد انجام دهد. تحقیقی جدید عملکرد اسکنر Reader ۱۰۰۰ را با تست های اعتیاد ادرار و خون مقایسه کرده است.
  • تعداد رکوردها : 57451