آخرین اخبار
   
  58241رکورد در مدت زمان 2.636ثانیه
  عبارت مورد جستجو :
  انتخاب یک مرورگر وب اصلا شباهتی به انتخاب سیستم عامل یا اکوسیستم گوشی هوشمند ندارد. برخلاف MacOS، ویندوز یا سیستم عامل کروم، زمانی که تصمیم می گیرید که مرورگر وب تان را تغییر دهید، مشکل حادی برایتان ایجاد نمی کند؛ برعکس به راحتی می توانید مرورگرتان را تغییر بدهید، بدون اینکه لازم باشد سیستم عامل یا شرایط دیگری از سیستم تان را تغییر دهید.
  مهر- اطلاعات ۱۰۰ میلیون کاربر یک وب سایت پرسش و پاسخ در فضای آنلاین فاش شده است. این وب سایت پرسش و پاسخ اعلام کرده گروهی از هکرها به سیستم های آن دسترسی یافته اند.
  شرکت گوگل یک ویژگی جدید را معرفی کرده که با استفاده از فناوری واقعیت افزوده، امکان بازدید مجازی از یک موزه را از طریق گوشی هوشمند به کاربران می دهد.
  یک شرکت چینی اولین بار در جهان از فناوری مخابراتی نسل پنجم تلفن همراه برای برقراری تماس ویدئویی میان چند نفر با کیفیت بالا بهره گرفت.
  300 نفر 14 آذر 1397 12:51
  300 نفر از کارکنان گوگل در نامه ای سرگشاده از این شرکت خواستند که به فعالیت موتور جست وجوی چینی اش (موسوم به دراگون فلای)پایان دهد.
  مایکروسافت که زمانی با عرضه مرورگر اینترنت اکسپلورر سلطان دنیای وبگردی بود، حالا پس از ناکامی مرورگر «اج» به دنبال بازنشسته کردن آن است.
  پژوهشگران آمریکایی سعی دارند با آموزش سیستم های هوش مصنوعی، هزینه های ساخت شهرهای مجازی را کاهش دهند.
  آشپزخانه های هوشمند در نگاه اول به نظر معمولی می آید اما در واقع کارگاهی پیشرفته هستند که وسایل هوشمند آن همه به هم متصلند. ابزارهایی که بناست خانه هوشمند آینده را شکل بدهند. اما پژوهش درباره ارتباط این وسایل کجا و چطور انجام می شود؟
  ال جی از یک تلویزیون OLED انعطاف پدیر در جریان نمایشگاه CES 2019 رونمایی خواهد کرد.
  مدل DT–V17G1 از مانیتورهای حرفه ای است که هر گرافیست یا تدوین گری را به کار با خود وسوسه می کند است.
  • تعداد رکوردها : 58241