آخرین اخبار
   
  58291رکورد در مدت زمان 9.438ثانیه
  عبارت مورد جستجو :
  شرکت ارتباطات مبین نت در بیانیه ای ضمن دلجویی از کاربرانش به دلیل اختلالات اخیر، نحوه استفاده از اینترنت هدیه برای کاربرانی که دچار مشکل شده بودند را تشریح کرد.
  دبیر شورای عالی فضای مجازی در گفت وگو با باشگاه خبرنگاران جوان، توضیحات شفاف تری درباره تلگرام طلایی و هات گرام ارایه کرد. او همچنین اینستاگرام را تهدید کرد که در صورت همکاری نکردن با دولت ایران، فیلتر خواهد شد.
  در پی کاهش شدید تقاضا، توجه کاربران کالاهای کامپیوتری به سمت تعمیرات و ارتقای سیستم های کامپیوتری و توجه کاربران موبایل به سمت نرم افزارهای موبایلی جلب شده است.
  فارس - سیف اله ابوترابی سخنگوی سازمان ثبت احوال کشور گفت: به زودی به مردم اعلام می شود تا نشانی و کدپستی خود را به ثبت احوال اعلام کنند تا ارائه خدمات ادارات دولتی به افراد از طریق آدرس های ثبت شده باشد و دریافت کپی مدارک هویتی حذف شود.
  با توجه به درخواست هیات‏مدیره سازمان نظام صنفی رایانه‏ای استان تهران، جلسه مشترکی با وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، در محل وزارتخانه برگزار شد. در این جلسه معاونان و برخی از مدیران وزراتخانه و همچنین اعضای هیات‏مدیره سازمان و برخی از روسای کمیسیون‏های تخصصی سازمان حضور داشتند.
  139 میلیارد تومان 26 شهریور 1397 11:15
  ایسنا - در شرایطی که طی روزهای گذشته هیات وزیران تصویب کرد که ثبت سفارش برای واردات کالا به استثنای خودرو بدون انتقال ارز آزاد شود، نایب رییس اتاق بازرگانی ایران اعلام کرد “گرچه این مصوبه خوبی است، اما روزی یک میلیون تومان هزینه به هر کانتینر که از بیست و یکم فروردین در گمرک مانده، تحمیل شده است”. لذا با توجه به اعلام پدرام سلطانی نایب رییس اتاق بازرگانی تهران مبنی بر رسوب ۱۳۹ هزار کانتینر در گمرک، روزی ۱۳۹ میلیارد تومان هزینه به کالاهای وارداتی تحمیل شده است.
  مدیرعامل اپلیکیشن اندرویدی کافه بازار با بیان اینکه علت حذف شدن شیپور عدم پرداخت سهم کافه بازار بود، گفت: اینکه می گویند در سرچ کافه بازار عامدانه به جای اپلیکیشن شیپور، دیوار پیشنهاد می شود صحت ندارد و ما در الگوریتم سرچ دخالتی نداریم.
  صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران معاونت علمی حمایت از 44 طرح پژوهشی محققان سراسر کشور را تصویب کرد.
  ایلنا - دبیر اتاق بازرگانی ایران و کره جنوبی گفت: هیچ مشکلی در خصوص ارتباط تجاری ایران و کره وجود ندارد.
  شرکت گروه فن آوا برنده مناقصه ارایه خدمات سرویس، نگهداری، پشتیبانی و تعمیرات سامانه هوشمند سوخت شد.
  • تعداد رکوردها : 58291