آخرین اخبار
   
  57451رکورد در مدت زمان 1.732ثانیه
  عبارت مورد جستجو :
  اسناد حساسی در باره پهپادهای ارتش آمریکا و دستورالعمل های مقابله با پیکارجویان برای فروش در وب تاریک قرار داده شده است.
  مرکز مدیریت راهبردی افتای ریاست جمهوری با انتشار گزارش آزمایشگاه ضد بدافزار کسپرسکی، نسبت به آسیب پذیری در سیستم پرداخت موبایلی (WAP) هشدار داد.
  فناوران - آنر اعلام کرد که فروش جهانی آنر ۱۰ از مرز سه میلیون دستگاه عبور کرده و کسب وکار جهانی این شرکت نیز در مقایسه با سه ماهه نخست امسال ۱۵۰ درصد رشد یافته است.
  دستیار صوتی بیکسبی سامسونگ در حوزه هوش مصنوعی از سایر دستیارهای صوتی مشابه خود نمره بالاتری گرفت و صدرنشین جدول همتایان خود شد.
  شرکت سونی با عرضه گوشی ایکس پریا ایکس زد ۲ پرمیوم به رقابت با اپل پرداخت که چندی قبل مدلی ۹۹۹ دلاری از آیفون را تولید کرده بود.
  رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران از انجام فراخوان برای بازگرداندن مابه التفاوت گرانفروشی گوشی های تلفن همراه به مشتریان که طی روزهای اخیر انجام شده بود، خبر داد.
  باتوجه به روند فزاینده نقدینگی و سرگردانی آن در بازارهای غیرمولد که التهاب در بازار ایجاد کرده است، عضو اتاق بازرگانی ایران تاکید دارد این شرایط به دلیل کاهش سود سپرده های بانکی ایجاد شده که تهدید جدی برای بازار طلا و ارز است، چراکه حتی اگر ۱۰ درصد از این سپرده ها به سکه و دلار تبدیل شود، چالش جدی برای اقتصاد کشور به بار می آورد.
  مدیرکل تعزیرات حکومتی استان تهران در رابطه با لیست ۴۰ شرکتی که برای ورود کالا ارز دولتی دریافت کرده، ولی مرتکب گرانفروشی شده اند، گفت: مدارک ۱۷ شرکت دریافت کننده ارز دولتی برای ورود کالا دریافت شده و وزارت صنعت در حال بررسی مدارک آنها هستند و تاکنون تخلفی به ما اعلام نشده است.
  فناوران- همایش تشکل های اقتصادی بخش خصوصی تحت عنوان تشکل های اقتصادی ایران، راهبران توسعه به همت اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران، 22 مردادماه هم زمان با روز ملی تشکل ها و مشارکت های اجتماعی برگزار می شود.
  رییس کل گمرک ضمن هشدار در مورد سواستفاده از کارت های بازرگانی اجاره ای، گفت: تاکنون از این کارت‎ها در واردات استفاده می‎شد، اما احتمال استفاده از کارت‎های اجاره‎ای در صادرات نیز وجود دارد.
  • تعداد رکوردها : 57451