آخرین اخبار
   
  57845رکورد در مدت زمان 1.762ثانیه
  عبارت مورد جستجو :
  شهاب جوانمردی، مدیر عامل هلدینگ فناپ در بخش سخنرانی پنل تخصصی بلاکچین نمایشگاه تراکنش ایران با اشاره به تاثیر بلاکچین در موسسات مالی گفت: بلوغ دیجیتالی اولین موضوعی است که باید به آن پرداخته شود؛ در زمینه بلاک چین بیشترین سطح بلوغ را در بنگاه ها شاهد هستیم و پس از آن دولت ها باید دارای بلوغ نسبی و در نهایت مشتری نیاز به بلوغ کمتری داشته باشد.
  معاون وزیر ارتباطات اعلام کرد که سامانه ثبت گوشی های مسافری با اتصال به سامانه نیروی انتظامی راه اندازی شد و از این پس هر مسافر، تنها امکان ثبت یک گوشی با کد ملی و شماره پاسپورت خود را خواهد داشت.
  علی‎رغم شرایط سخت اقتصادی و رکود شدید حاکم بر بازار فناوری اطلاعات و ارتباطات کشور، بیست و چهارمین نمایشگاه اتوکام همانند سال‎های گذشته، دوشنبه 21 آبان ماه در فضایی بالغ بر 4 هزار متر مربع در سه سالن نمایشگاه بین‎المللی اصفهان در کنار پل شهرستان و با حضور شرکت‎های فعال در بخش‎های مختلف حوزه فاوا آغاز بکار کرد و در نخستین روز کاری با استقبال خوبی از سوی بازدیدکنندگان مواجه شد. بسیاری از مسوولان بخش خصوصی و دولتی حوزه فاوای اصفهان و سایر استان‎ها روز اول نمایشگاه از آن بازدید کردند. در این میان کاظم آیت‏اللهی نایب رییس سازمان نظام صنفی استان اصفهان در حاشیه بازدید از اتوکام در مورد ضرورت برگزاری این نمایشگاه حتی در شرایط نامطلوب اقتصادی به فناوران گفت: نمایشگاه باید جایگاه خود را حفظ کند تا حداقل محل تبادل اطلاعات باشد چراکه اینگونه عرضه‎کنندگان و مصرف‎کنندگان در جریان مشکلات یکدیگر قرار می‎گیرند. وی افزود: نظر من این است که مسیر اتوکام همواره صعودی بوده و رو به توسعه است. با توجه به رکود شدیدی که از ابتدای سال‎جاری با آن مواجه بوده ایم، سعی کردیم با استفاده از ایده‎های نو و برگزاری رخدادهای جانبی، بار محتوایی نمایشگاه اتوکام را افزایش دهیم.در ادامه گزارشی اجمالی از بیست و چهارمین نمایشگاه اتوکام را می‎خوانید.
  کشورهایی چون ایران، امریکا، روسیه و چین حاضر به امضای «بیانیه پاریس برای اعتماد و امنیت در فضای سایبر» نشدند.
  در نخستین سال فعالیت سامانه همگرا، 56 تیم و شرکت بازی سازی از حمایت های بنیاد ملی بازی های رایانه ای در قالب سامانه «همگرا» بهره مند می شوند.
  مراسم آغاز به کار چهارمین نمایشگاه تراکنش ایران، صبح دیروز با حضور دبیر شورای عالی فضای مجازی، رییس سازمان فناوری اطلاعات ایران، جمعی از نمایندگان مجلس و فعالان صنعت بانکداری و پرداخت در محل مجتمع نمایشگاهی شهر تهران (گفت وگو) برگزار شد.
  محصول مدیریت مجتمع های مسکونی و تجاری با نام «آپارتمانا» یکی از استارت آپ هایی است که در نمایشگاه تراکنش امسال به معرفی خود می پردازد.
  شرکت بیمه دات کام با انعقاد قرارداد با شرکت فرادیس، به زودی خدمت فروش بیمه نامه های مختلف روی کیوسک های بانکی و شهری این شرکت را ارایه می کند.
  همراه اول سرویس VoLTE را به رایگان و برای گوشی هایی که از این فناوری پشتیبانی می کنند، فعال کرد.
  در پی گزارش فناوران درباره نپیوستن ایران به «بیانیه پاریس برای اعتماد و امنیت در فضای سایبر» و پیشنهاد خبرنگار فناوران در توییتر به محمد جواد آذری جهرمی، وزیر ارتباطات اعلام کرد که پیوستن به بیانیه پاریس را بررسی می کند.
  • تعداد رکوردها : 57845