آخرین اخبار
   
  57845رکورد در مدت زمان 1.903ثانیه
  عبارت مورد جستجو :
  آیفون Xs Max هک شد 23 آبان 1397 12:49
  هکرها با نفوذ به نسخه ۱۲.۱ سیستم عامل آی او اس توانستند یکی از جدیدترین گوشی های تولیدی اپل یعنی آیفون ایکس اس مکس را هم هک کنند.
  در حالی که هنوز مدت زمان قابل توجهی تا عرضه مدل جدید آیفون در سال 2019 باقی مانده، برخی منابع مطلع از قابلیت های جدید این گوشی اطلاعاتی را منتشر کرده اند.
  فناوران- بالاخره شهردار جدید پایتخت هم تعیین شد و پیروز حناچی یک رای بیشتر از عباس آخوندی وزیر سابق مسکن کسب کرد.
  دبیر سندیکای صنعت مخابرات ایران گفت: تحریم های بین المللی مانع جدی بر سر راه تولیدکنندگان صنعت مخابرات نیست بلکه برخی فرایندها و موانع داخلی توسعه این بخش را با مانع مواجه کرده است.
  رییس دانشگاه امیرکبیر گفت: وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات برای ارتقای سوپر کامپیوتر این دانشگاه پیشنهاد داده بود و در این راستا طرح ارتقای این سوپرکامپیوتر با مشارکت بخش خصوصی در دو هفته آینده تهیه و ارایه می شود.
  وزارت ارتباطات - با موافقت شورای گسترش آموزش عالی کشور، وضعیت پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات (مرکز تحقیقات مخابرات ایران) از موافقت اصولی به قطعی تبدیل شد و این پژوهشگاه با ۳ پژوهشکده فناوری اطلاعات، پژوهشکده ارتباطات و پژوهشکده امنیت فاوا به فعالیت می پردازد.
  رییس پلیس آگاهی تهران بزرگ گفت: بخش اصلی و بزرگ پرونده های کلاهبرداری در حال رسیدگی در پلیس آگاهی مربوط به کلاهبرداری از طریق کشاندن افراد به پای دستگاه خودپرداز است.
  آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در حکمی، امیر ناظمی رییس سازمان فناوری اطلاعات را با حفظ سمت به عنوان رییس هیات بررسی و تصویب طرح های ملی اشتغال روستایی منصوب کرد.
  معاون رییس جمهور با بیان اینکه هنوز اطلاعات کارکنان قوای مقننه و قضاییه در سامانه ثبت حقوق و دستمزد، بارگذاری نشده است، گفت: امیدواریم تمام دستگاه های اجرایی اطلاعات خود را وارد سامانه کنند.
  معاون مالیات های مستقیم سازمان امور مالیاتی کشور گفت: طرح ابلاغ الکترونیکی اوراق مالیاتی به صورت نمونه در استان قم عملیاتی شد و حداکثر تا دی ماه سال جاری در تمام استان ها اجرایی خواهد شد.
  • تعداد رکوردها : 57845