آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 98345
تاریخ انتشار : 1 اردیبهشت 1395 10:44
تعداد بازدید : 1188

در راستای تحقق الزامات پروانه FCP صورت گرفت:

راه‎اندازی اینترنت وایرلس رایگان آسیاتک در مکان‎های عمومی

شرکت انتقال داده‎های آسیاتک دارنده پروانه FCP پیرو رسالت اجتماعی خویش و در راستای تحقق الزامات پروانه FCP برای ارایه خدمات اینترنت پرسرعت در سراسر کشور اقدام به راه‎اندازی پروژه اینترنت وایرلس رایگان در مکان‎های عمومی و پر تردد کرده است.

فناوران- از مهم‎ترین مشکلاتی که کاربران اینترنت خانگی با آن دست به گریبان هستند امکان استفاده از اینترنت ارزان قیمت و پرسرعت در مکان‎های عمومی است که کاربران زمان زیادی را در این مکان‎ها سپری می‎کنند و برای استفاده از خدمات اینترنت بی‎سیم عموما متحمل هزینه‎های زیادی می‎شوند. 
آسیاتک با توجه به توانمندی‎های فنی و اجرایی خویش و با دارا بودن بزرگ‎ترین دیتاسنتر محتوایی کشور و پوشش گسترده در سراسر کشور برای سهولت دسترسی کاربران به اینترنت پرسرعت وایرلس در مکان‎های عمومی با همکاری فرودگاه‎ها، راه آهن تهران، مجتمع‎های تجاری و غیره، اقدام به برقراری سرویس Public wifi (اینترنت بی‎سیم عمومی) کرده است. به این صورت که کاربران با مراجعه به مکان‏های تحت پوشش آسیاتک (مانند فرودگاه‎های امام خمینی و مهرآباد، راه آهن تهران، مجتمع تجاری کوروش تهران، حافظیه، سعدیه و ارگ کریم خانی شیراز و ... ) می‎توانند با متصل شدن به اینترنت وایرلس عمومی آسیاتک (asiatech smart wifi) و وارد کردن مشخصات خواسته شده از این امکان بهره‎مند شوند و از اینترنت پر سرعت آسیاتک استفاده کنند.استفاده از این امکان برای تمامی کاربران به صورت رایگان فراهم است و کاربران می‏توانند با یکبار ثبت‎نام در این سامانه در تمامی مکان‎های نامبرده از اینترنت پرسرعت آسیاتک بهره مند شوند. کاربران سرویس‎های ADSL آسیاتک می توانند بدون نیاز به ثبت نام و تنها با وارد کردن نام کاربری و رمز عبور خود از این امکان بهره‎مند شوند.
آسیاتک امیدوار است با توجه به هدف‎گذاری انجام شده با روش‎هاي مختلف، راهکارهای ارتباطي ارزان قیمت و پرسرعت در اختيار مردم کشورمان مردم  قراردهد و در پروژه یاد شده نیز به سرعت پوشش خدمات خود را در سایر مکان‎های عمومی گسترش دهد. 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :