آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 98339
تاریخ انتشار : 1 اردیبهشت 1395 10:35
تعداد بازدید : 792

آغاز ثبت نام از دانش بنیان ها برای حضور در نمایشگاه های بین المللی

كريدور خدمات صادرات محصولات دانش بنيان معاونت علمي در راستاي حمايت هاي خود از شركت هاي دانش بنيان از حضور اين شركت ها در نمايشگاه هاي بين المللي حمايت مي كند.

معاونت علمي رياست جمهوري- بر این اساس، 70 درصد از هزينه هاي غرفه سازي و اجاره فضاي نمايشگاهي از منابع معاونت علمي و فناوري رياست جمهوري و از طريق كريدور صادرات به شركت هاي داراي شرايط
 پرداخت مي شود.
همچنین به منظور برنامه ريزي بهتر جهت برگزاري پاويون محصولات دانش بنيان ايران در نمايشگاه هاي بين المللي خارج از ايران از تمامي شركت هاي دانش بنياني كه حضور در نمايشگاه هاي بين المللي خارج از ايران را در برنامه صادراتي خود دارند دعوت شده تا نسبت به ثبت نام اوليه در پاويون ايران اقدام كنند.
شركت هاي دانش بنيان علاقمند به حضور در اين پاويون ها مي توانند به سايت كريدور صادرات مراجعه كنند و پاويون مورد نظر خود را در هريك از حوزه هاي داروهاي پيشرفته، تجهيزات پزشكي، زيست فناوري، نفت و گاز و هوافضا انتخاب و براي حضوردر نمايشگاه مربوطه ثبت نام كنند.
با توجه به اينكه فضاي مورد نياز براي پاويون در نمايشگاه ها براساس اين ثبت نام و متراژ درخواستي شركت ها تهيه مي شود ضروري است تنها شركت هايي اقدام به ثبت نام كنند كه برنامه قطعي براي حضور در نمايشگاه دارند.
در ادامه گزارش معاونت علمی آمده است، در صورتي كه شركت، پس از ثبت نام در اين سايت تغيير برنامه داده و از حضور در پاويون انصراف دهد از حضور در پاويون بعدي حوزه خود نيز محروم خواهد شد.
برآورد كريدور صادرات از هزينه شركت هاي دانش بنيان بر مبناي متراژ درخواستي بوده و به ازاي هر 9 متر بسته به نمايشگاه بين 90 تا 120 ميليون ريال خواهد بود كه اين مبلغ پس از محاسبه سهم حمايتي بوده و توسط شركت قابل پرداخت است.
بر مبناي دستورالعمل حمايتي كريدور صادرات، پرداخت هزينه هاي اقامتي نظير بليط و هتل بر عهده خود شركت بوده و كريدور حمايتي از اين موارد ندارد، اما كريدور به ميزان 70 درصد از هزينه هاي حمل و نقل تجهيزات نمايشگاهي را بر مبناي دستورالعمل حمايتي مورد حمايت قرار مي دهد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :