آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 97345
تاریخ انتشار : 18 فروردین 1395 12:2
تعداد بازدید : 804

سرویس های جدید تلفن بانک قوامین

معاون فناوری اطلاعات بانک قوامین از فعال سازی سرویس های جدید و متنوع بر روی سامانه “جی بی فون” (تلفن بانک) قوامین خبر داد.


فناوران - کامبیز مطلق گفت: امکان پرداخت قبوض جرائم راهنمایی و رانندگی، اعلام کد شبای حساب، امکان پرداخت چندین قبض به صورت متوالی، امکان گزارش فکس از تاریخ تا تاریخ، امکان اخذ گزارش فکس یک ماهه و اعلام وضعیت چک از تازه ترین سرویس های است که روی این سامانه فعال شده است.
معاون فناوری اطلاعات بانک قوامین با بیان راه‎اندازی سرویس خریداری شارژ اپراتور رایتل از طریق کلیه درگاه‎های الکترونیکی بانک قوامین گفت: پیش از این سرویس خریداری شارژ اپراتورهای همراه اول، ایرانسل و قبوض از طریق کلیه درگاه‎های الکترونیکی بانک محقق شده بود و اینک این خدمت نیز به مشتریان ارائه می‎شود . معاون فناوری اطلاعات بانک قوامین در خصوص سامانه “جی بی تل” (همراه بانک ) نیز گفت: سامانه جدید “جی بی تل” (همراه بانک ) با ارائه خدمات متنوعی همچون انتقال وجه کارت داخلی و شتابی، مسدودی کارت، دریافت مانده کارت، صورت حساب کوتاه مدت کارت، مشاهده لیست سپرده‎ها، انتقال وجه عادی و مشاهده شارژهای خریداری شده راه‎اندازی شده و در دسترس مشتریان است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :