آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 97322
تاریخ انتشار : 18 فروردین 1395 10:59
تعداد بازدید : 742

شرط رگولاتوری برای تغییر تعرفه تلفن ثابت

معاون وزیر ارتباطات از احتمال تغییر تعرفه های تلفن ثابت در سال جاری خبر داد.

ایسنا- علی اصغر عمیدیان در پاسخ به این سوال که آیا برای سال جدید اپراتورهای تلفن همراه، ارایه کنندگان اینترنت و یا شرکت پست درخواستی برای افزایش تعرفه های خود داشته اند، گفت: تا جایی که به سازمان تنظیم مقررات ارتباطات مربوط است تاکنون هیچ یک از شرکت های ارتباطی درخواستی برای افزایش تعرفه های خود در سال جاری نداشته اند.
رییس سازمان تنظیم مقررات در عین حال تاکید کرد: البته با این وجود تعرفه برخی خدمات در سطح کلان در شورای اقتصاد تعیین می شود که در تصمیماتی که در این خصوص گرفته شود ما نیز به تبع تغییرات مربوطه را اعمال خواهیم کرد.
وی افزود: به عنوان مثال سال گذشته توسط این شورا برای افزایش شش درصدی تعرفه های پستی تصمیم گرفته شد.
معاون وزیر ارتباطات در بخش دیگری از صحبت های خود به بحث تعرفه تلفن ثابت پرداخت و گفت: در خصوص تعرفه های مخابراتی با توجه به اینکه در این بخش در یک سال گذشته هم افزایش تعرفه ای نداشته ایم احتمال تغییر تعرفه ها در سال جاری وجود دارد.
عمیدیان یادآور شد: البته برای این تغییرات لازم است شرکت مخابرات تعهدات خود در زمینه اصلاح پروانه را انجام دهد چرا که در زمان ارتقاء پروانه شرکت ارتباطات سیار و دریافت مجوز ارایه 3G و نسل های بالاتر در پروانه شرکت مخابرات ایران اصلاحاتی لحاظ شد که برای بازنگری در تعرفه ها لازم است این اصلاحات
 انجام شود. 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :