آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 97319
تاریخ انتشار : 18 فروردین 1395 10:55
تعداد بازدید : 912

آغاز ثبت نام از بازی سازها برای دریافت وام

امکان ثبت نام شرکت های بازی سازی جهت دریافت وام کم بهره بنیاد ملی بازی های رایانه ای فراهم شد. شرایط دریافت این وام، اواخر سال گذشته با توافق کارگروه بازی های رایانه ای سازمان نظام صنفی و مدیرعامل بنیاد ملی بازی های رایانه ای نهایی شده بود.

فناوران- به گفته هادی جعفری مسوول کارگروه بازی های رایانه ای سازمان نظام صنفی، شرکت های بازی سازی متقاضی این وام می توانند از امروز اقدام به ثبت نام کنند.
موضوع پرداخت این وام توسط حسن کریمی قدوسی، مدیرعامل بنیاد ملی بازی های رایانه ای با هدف ساماندهی ساختار اداری و مالی و همچنین قدرت گرفتن کارگروه بازی های رایانه ای مطرح و با استقبال کارگروه روبه رو شد.
از شرایط اصلی دریافت این وام عضویت قطعی در سازمان نظام صنفی و سابقه ساخت حداقل یک عنوان بازی در گذشته (یا در دست ساخت داشتن یک عنوان بازی) است.
پس از ثبت نام و ارسال مدارک، کارگروه بازی های رایانه ای مراحل آتی را جهت دریافت وام از بنیاد ملی بازی های رایانه ای پیگیری خواهد کرد.
متقاضیان می توانند با مراجعه به این صفحه جهت ثبت نام اقدام کنند.
گفته می شود مبلغ این وام 30 میلیون تومان است که به نظر می رسد چندان مناسب بازی سازان در حوزه PC نباشد اما می تواند کمک شایانی به بازی سازان حوزه 
موبایل کند.
به نظر می رسد سیاست های بنیاد ملی بازی های رایانه ای نیز بیشتر حمایت از بازی سازی در حوزه موبایل است. مدیرعامل بنیاد ملی بازی های رایانه ای نیز پیش تر گفته بود بازی سازان این حوزه شانس بیشتری برای رقابت در بازارهای بین المللی دارند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :