آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 97221
تاریخ انتشار : 17 فروردین 1395 10:40
تعداد بازدید : 792

برگزاری ماراتن تولید محتوای دیجیتال در اردیبهشت ماه

نخستین ماراتن تولید محتوای دیجیتال ایران اردیبهشت ماه با هدف فرهنگ سازی در راستای تولید محتوای دیجیتال علمی و کاربردی در دانشگاه صنعتی شریف برگزار می شود.

مهر - در ماراتن تولید محتوای دیجیتال ایران تیم های ایده پرداز، طی ۲ روز باید برای چالش هایی در ۶ موضوع محتوایی در فضای دیجیتال، ایده هایی را پیشنهاد دهند.
توانمندی در انجام کار گروهی، سابقه و تجربه کافی یا ارایه ایده های برجسته لازمه ورود به اولین ماراتن تولید محتوای دیجیتال ایران است و تنها تیم هایی می توانند در این رقابت فکری شرکت کنند که صلاحیت آنها ابتدا به تایید کمیته داوران برسد. تیم های دانش آموزی که توانمندی خود را در ایده پردازی نشان دهند نیز می توانند در این رقابت شرکت کنند.
این ماراتن که توسط دفتر توسعه فناوری های نرم و صنایع فرهنگی دانشگاه صنعتی شریف برگزار می شود در ۶ موضوع دین و فرهنگ، پزشکی و سلامت، کارآفرینی و اقتصاد دانش بنیان، علوم فنی و مهندسی، هنر و معماری، بانکداری پرداخت و فناوری مالی چالش هایی که برخی از آنها برگرفته از مسایل واقعی هستند را پیش روی تیم های شرکت کننده می گذارد تا برای مقابله با آنها ایده هایی مناسب ارایه کنند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :