آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 96342
تاریخ انتشار : 18 اسفند 1394 11:9
تعداد بازدید : 933

دعوت از تجار بلغارستان برای سرمایه‏گذاری در ایران

رییس سازمان توسعه تجارت در دیدار با معاون وزیر اقتصاد بلغارستان با تاکید بر گسترش روابط دو کشور گفت: آماده گسترش روابط با بلغارستان هستیم و از طرف بلغاری می‏خواهیم برای سرمایه‎‏گذاری‎های مشترک به ایران بیاید.

ایرنا- ولی اله افخمی راد در نشست مشترک آشنایی با فرصت‏های تجاری و سرمایه‎گذاری ایران و بلغارستان در محل نمایشگاه بین‎المللی افزود: بارها تمایل ایران را برای همکاری در بخش‎های مختلف اقتصادی با کشورهای مختلف دنیا اعلام کرده‎ایم و برای گسترش روابط با بلغارستان که اکنون در سطح پایینی است، آماده پذیرش سرمایه‎گذاران بلغاری هستیم.
وی با بیان اینکه ایران امن‎ترین کشور در منطقه است؛ گفت: قوانین و مقررات حمایت از سرمایه‎گذاری خارجی در کشورمان به خوبی تدوین شده است و بعد از رفع تحریم‎ها هم شرایط برای سرمایه‎گذاری بهتر از گذشته شده است.
وی خطاب به معاون وزیر اقتصاد و هیات تجاری بلغارستان گفت: به ایران به عنوان مرکز تولید کالا و فروش آن به کشورهای همسایه نگاه کنید؛ ما تمایل به سرمایه‎گذاری‎های مشترک با بلغارستان داریم.
وی ادامه داد: با توجه به امنیت بالای ایران در خاورمیانه، دو کشور با همکاری مشترک می‎توانند در ایران کالا تولید کرده و به کشورهای همسایه که جمعیت 400 میلیونی دارند صادرات کنند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :