آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 96337
تاریخ انتشار : 18 اسفند 1394 11:1
تعداد بازدید : 885

مادربوردهای ایسوس برای سلیقه های مختلف

ایسوس یکی از بزرگترین شرکت های تولید کننده مادربورد محسوب می شود و از نظر کیفیت نیز، سایت فرانسوی Hardware مادربوردهای این شرکت را دارای کمترین نرخ بازگشت قطعه معیوب در مقایسه با سایر برند ها معرفی کرد.

در این مطلب نگاهی می اندازیم به ویژگی های 3 سری از مادربوردهای ایسوس.
ROG  ، محبوب اورکلاکرها
طبق تحقیق در سایت Hwbot ، دو سریMaximus  و Rampage از مادربوردهای گیمینگ خانواده ROG ایسوس بیشترین تعداد استفاده و ثبت نتیجه اورکلاکینگ در هر نسل را نسبت به پرچمداران دیگر شرکت های تولید کننده مادربورد دارا هستند. استفاده از سخت افزار متناسب، ابزارهای ابداعی مخصوص اورکلاکینگ نظیر OC Panel، قطعات با کیفیت و از همه مهم تر بایوس کارآمد و پیشرفته باعث شده تا این محبوبیت در نگاه قشر مشکل پسند اورکلاکر افزایش یابد.
این سری از آخرین نسل امکانات مخصوص بازی بهره می برند. امکانات نرم افزاری مثل RAMChach- Secure Erase، نرم افزار اورکلاکینگ با رابط کاربری آسان، کنترل همه جانبه دما و عملکرد، کارت صوتی حرفه ای و شبکه ای کامل و آماده برای بازی بدون وقفه، اتحادیه گیمرهای ایسوس را به عنوان یکی از برندهای برتر مادربورد های رده بازی تبدیل کرده است.
 TUF، سازگار و ماندگار
ایسوس در سری جان سخت خود که با نام The Ultimate Force آنها را می شناسیم، ارتشی از جان سخت ترین مادربوردها را برای شدیدترین فشار کاری در بدترین شرایط آب و هوایی طراحی و تولید کرده است. این سری با قطعاتی دارای استاندارد رده نظامی  تولید می شود، قبل از توزیع بیش از 7 هزار ساعت تست سازگاری، بیش از یک هزار تست سازگاری با دستگاه های مختلف و  60 درصد بیشتر فشار و تکرار در آزمون ورود و خروج برای پورت های ورودی/خروجی (مانند پورت LAN و USB) را نسبت به سایر مدل ها از سر می گذراند. همچنین این مادربوردها در آزمون دما و رطوبت بیست درصد شرایط نامساعد تری را تحمل می کنند. قطعات TUF، نرم افزار های حرفه ای برای مدیریت دما، عملکرد و کارایی سیستم، گزارش گیری و عیب یابی جزء جزء قطعات و گارانتی 3 ساله ، این سری از مادربوردها را در پایداری زبانزد کرده است. 
Pro Gaming ، امکانات بالا و قیمت پایین
در سبد ایسوس محصولاتی متناسب با هر بودجه ای وجود دارد. ویژگی اصلی سری Pro Gaming، دارا بودن تمامی امکانات مورد نیاز بازی مثل کارت شبکه حرفه  ای، کارت صوتی، نرم افزار بهینه سازی  و ظاهری، متناسب با سلیقه گیمرها بوده که این مادربورد ها را تبدیل به محصولی مقرون به صرفه برای تضمین پیروزی در ماراتن بازی تبدیل کرده است. 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :