آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 96319
تاریخ انتشار : 18 اسفند 1394 10:37
تعداد بازدید : 900

رونق بازار تلویزیون فروش ها در آستانه نوروز

برگزاری جشنواره های نوروزی در بازار تلویزیون به رونق نسبی بازار این کالا، نسبت به ماه های قبل منجر شد. این درحالی است که از گوشه و اخباری در رابطه با خودداری خریداران لوازم صوتی و تصویری و به ویژه تلویزیون های گران قیمت، از خرید این کالاها به بهانه ورود برندهای وارداتی به کشور به گوش می رسد.

فناوران- بررسی وضعیت بازار تلویزیون و لوازم صوتی و تصویری گویای این امر است که این کالا وضعیتی به مراتب بهتر از کالاهای کامپیوتری دارد؛ بگذریم از اینکه رونق در بازار این کالا هم در حد سال های قبل نیست.
در هر حال بررسی های صورت گرفته از بازار تلویزیون گویای این امر است که بازار خرید و فروش این کالا رونقی نسبی دارد و نمونه های میان قیمت با قیمتی در حدود دو تا 4 میلیون تومان بیشترین میزان تقاضا را به خود اختصاص داده اند.
به گفته علی زمردی، یکی از فعالان بازار لوازم صوتی و تصویری در خیابان جمهوری، این رونق را مدیون برگزاری جشنواره فروش ویژه هستیم و از زمان برگزاری این جشنواره بازار از حالت رکود خارج شده است.
به گفته وی، اگر چه بیشتر هدایا در قالب کارت های هدیه یا بن های خرید لوازم صوتی و تصویری است، اما خریداران از این طرح ها استقبال می کنند. این فعال بازار در مورد انتظار گروهی از خریداران برای ورود برندهای وارداتی به ایران گفت: در شرایط فعلی هم راه برای ورود برندهای وارداتی باز است، اما از آنجا که تولیدات داخلی بیشترین نیاز بازار را تامین می کنند کسی به برندهای دیگر فکر نمی کند.
یکی دیگر از فعالان بازار هم با تایید گفته های همکارش می گوید: از اوایل اسفند ماه میزان تقاضا برای تلویزیون هایی با سایز 47 تا 50 اینچ افزایش یافته است و این را مدیون برگزاری جشنواره فروش نوروزی 
هستیم.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :