آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 96270
تاریخ انتشار : 17 اسفند 1394 12:22
تعداد بازدید : 862

ایجاد تشکیلات موازی با شورای عالی فضای مجازی؟

جبهه فرهنگی ایثارگران در فضای مجازی اعلام موجودیت کرد

عضو شورای عالی فضای مجازی بر لزوم بهره گیری از ظرفیت های فضای مجازی تاکید کرد و گفت: جبهه فرهنگی ایثارگران در فضای مجازی تشکیل می شود.

ایرنا - کامیار ثقفی در همایش جبهه مجازی در حوزه ایثار و شهادت افزود: صاحبنظران و فعالان این عرصه دور هم جمع شده اند تا بتوانند از توان این فناوری برای تاثیرگذاری در یکی از عرصه های اجتماعی به نتیجه مطلوب برسند.
وی بر لزوم اجرایی شدن دستورات مقام معظم رهبری در حوزه فضای مجازی تاکید کرد و گفت: علیرغم راه اندازی شورای عالی فضای مجازی نتوانستیم به انتظارات و خواسته ها جامعه عمل بپوشانیم و انتظار می رود جامعه ایثارگری این خط شکنی را انجام داده و نقش خود را در این زمینه ایفا کند.
وی بر لزوم بهره گیری از این ظرفیت تاکید کرد و گفت: ترویج و تبلیغ معارف دینی مبتنی بر فرهنگ ایثار و شهادت می تواند از این طریق انجام شود تا شاهد نتایج بسیار مطلوب در این زمینه باشیم. وی گفت: هر چند نظام استکبار می خواهد از این ابزار برای سلطه استفاده کند اما ما می توانیم از این فناوری برای ترویج ارزش های فرهنگ و ایثار استفاده کنیم.وی به فرمایشات رهبرمعظم انقلاب اسلامی مبنی بر اینکه اهمیت فضای مجازی به اندازه انقلاب اسلامی است، پرداخت و گفت: این جمله تبیین نشده و نیاز به رمزگشایی دارد تا از جنبه های مختلف به آن پرداخته شود.
ثقفی تاکید کرد: برهمه ارکان نظام و حتی مردم شریف ایران اسلامی لازم است که در این زمینه به تکالیف و وظائف خود در زمینه فضای مجازی جامع عمل بپوشانند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :