آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 96243
تاریخ انتشار : 17 اسفند 1394 10:43
تعداد بازدید : 1002

نصاب های سیستم های امنیتی باید کارت شناسایی «اتحادیه» داشته باشند

رییس اتحادیه تولیدکنندگان و تعمیرکاران تجهیزات الکترونیکی و حفاظتی تاکید کرد:نصابان سیستم های حفاظتی به دلیل ورود به حریم خصوصی افراد باید دارای کارت شناسایی معتبر از سوی اتحادیه باشند.

فناوران- صادق فیض آبادی، رییس اتحادیه تولیدکنندگان و تعمیرکاران تجهیزات الکترونیکی و حفاظتی تهران در حاشیه همایش نیم قرن افتخار اتحادیه الکترونیک و حفاظتی پایتخت، صدور کارت شناسایی برای نصابان دوربین های مدار بسته را یکی از مهم ترین اقدامات اتحادیه برشمرد. 
وی با هشدار به مردم مبنی بر اینکه برای نصب دوربین های مدار بسته حتما به واحدهای مجوزدار مراجعه کنند. در این زمینه اتحادیه، نصابان این بخش را سازماندهی و شناسنامه دار کرده و از آنها آزمون فنی و تست عدم سو پیشینه گرفته و پس از آن کارت مربوطه را برای آنها صادر کرد. رییس اتحادیه الکترونیکی و حفاظتی افزود: برای گرفتن کارت نیازی به عضویت در اتحادیه نیست چون بعضی از افراد جای ثابت یا فروشگاه برای فعالیت های خود ندارندوی گفت: تا کنون استقبال خوبی از این طرح بعمل آمده و حدود 180 کارت برای اعضای اتحادیه صادر شده است. برای کسانی که هنوز به اتحادیه مراجعه نکرده اند هم تاریخی را مشخص کرده ایم که حداکثر تا پایان آن؛ این کار باید صورت گیرد که فرآیند دریافت این کارت ارائه کارت پایان خدمت؛ مدارک شخصی؛ گواهی عدم سوء پیشینه و عدم اعتیاد است و بعد از این مرحله از متقاضیان هم آزمون تئوری و هم آزمون عملی گرفته می شود.
فیض آبادی گفت: سیستم های دزد گیر و آلارم باید استانداردهای لازم را داشته باشند، چون مشاهده شده که سیستم دزدگیر نصب شده ولی به دلیل تقلبی بودن به درستی عمل نکرده و حوادثی را موجب شده است. وی همچنین از اتاق اصناف ایران درخواست کرد که به صنعت الکترونیک به عنوان صنعت پایه ای توجه ویژه بکند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :