آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 96186
تاریخ انتشار : 16 اسفند 1394 11:3
تعداد بازدید : 561

سپیدار سیستم گواهینامه ملی رعایت حقوق مصرف کنندگان گرفت

 شركت سپيدار سيستم، «گواهینامه ملی رعایت حقوق مصرف کنندگان» را از سازمان حمایت از حقوق مصرف کنندگان و تولیدکنندگان دریافت کرد.

فناوران- اعطای گواهینامه ملی رعایت حقوق مصرف کنندگان  به سپیدار سیستم، طی همایشی همزمان با روز ملي حمايت از حقوق مصرف كنندگان و توليدكنندگان در سالن همایش های صدا و سیما صورت گرفت.
 شرکت سپیدار سیستم از زیرمجموعه های همکاران سیستم است که با هدف عرضه انحصاری محصولات «سپیدار» و «دشت» تاسیس شده و  مشتریان آن شرکت های کوچک و اصناف هستند. 
سپیدار سیستم توانسته در آخرین نظرسنجی انجام شده در نیمه دوم سال 94، رضایتمندی 95 درصد مشتریان خود را کسب کند.
تعداد مشتریان دو محصول «سپیدار» و «دشت» به بیش از 20 هزار کسب و کار می رسد و حدود 400 نماینده فروش و خدمات در سراسر کشور این محصولات را عرضه می کنند.
سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولیدکنندگان، هر سال در نهم اسفند ماه، بنگاه های اقتصادی برتر حامی حقوق مصرف کننده را طی مراسمی به عموم مردم معرفی کرده و گواهینامه و تندیس های ملی رعایت حقوق مصرف کنندگان را به آن ها اعطا می کند.
طي اين مراسم، لوحي به عنوان رعایت حقوق مصرف كنندگان به بنگاه هاي منتخب اعطا شده و بنگاه هايي كه 2 سال پياپي اين لوح را دريافت کنند، تنديس رعایت حقوق مصرف كنندگان را دريافت می کنند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :