آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 96108
تاریخ انتشار : 15 اسفند 1394 11:31
تعداد بازدید : 549

استفاده از ویندوزفون در سازمان پلیس نیویورک

پلیس نیویورک اعلام کرده که در زمینه ارتباط بین ۳۶ هزار نیروی خود، از گوشی های هوشمند مبتنی بر ویندوز فون استفاده می کند. سیستم عامل ویندوز فون اگرچه در بین کاربران عادی محبوبیت زیادی ندارد، اما سازمان ها و شرکت های بزرگ معتبری امروزه از آن استفاده می کنند.


فارس- اگرچه ویندوزفون در بین کاربران معمولی محبوبیت زیادی ندارد، اما سازمان های بزرگ برای ارتباط بین نیروهای خود از این سیستم عامل استفاده می کنند و کارمندان را مجبور به استفاده از گوشی های ویندوزی می کنند. 
بر این اساس پلیس نیویورک قصد دارد برای تمامی نیروی خود، گوشی هایی با سیستم عامل ویندوزفون تهیه کند تا آنها از امکانات بالای این سیستم عامل برای ارتباطات خود استفاده 
کنند.
دلیل اصلی این تغییر رویه در سازمان پلیس نیویورک، امکانات نرم افزاری خاصی است که در گوشی های این سازمان تعبیه شده است. این سیستم عامل اپلیکیشن هایی برای دسترسی راحت تر به بانک های اطلاعاتی، انتقال سریع تر و کامل تر اطلاعات شماره تماس اضطراری ۹۱۱ و پاسخ گویی سریع تر به موارد اورژانسی دارد. 
بعلاوه امکانات همگام سازی ویندوز ۱۰ با اسکایپ و امکانات امنیتی آن، دلیل بزرگ دیگری برای استفاده یک نیروی پلیس از این سیستم عامل است. 
نیروی پلیس نیویورک تا به حال از گوشی های آیفون استفاده می کرد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :