آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 96106
تاریخ انتشار : 15 اسفند 1394 11:29
تعداد بازدید : 558

صنف

صنف


18 اسفندماه
مجمع نصر کشور در کانون انصار
 برگزار می شود
مجمع عمومی سازمان نظام صنفی رایانه‎ای کشور، 18 اسفند ماه سال جاری برگزار می‎شود.
فناوران- هیات عمومی سازمان نظام صنفی رایانه‎ای مطابق با ماده 59 آیین نامه اجرایی مواد 2 و 17 قانون حمایت از پدید آورندگان نرم افزارهای رایانه‎ای با حضور اعضای هیات مدیره نظام‎های استانی در سطح کشور برگزار می‎شود. 
از جمله مهم‎ترین اختیارات هیات عمومی سازمان نظام صنفی رایانه‎ای، انتخاب اعضای شورای مرکزی است که هر سه سال یکبار با پایان یافتن یک دوره شورا و آغاز دوره بعد انجام می‎شود.
در عین حال، استماع و ارزیابی و گزارش سالیانه شورای مرکزی در خصوص فعالیت‎های یک ساله نظام، بررسی و تصویب ترازنامه شورای مرکزی، بررسی و تصویب خط مشی‎های عمومی و پیشنهادی شورای مرکزی، دریافت گزارش از فعالیت ها و مشکلات نظام‎های استانی و ارایه طریق به آنها به همراه اخذ تصمیم در مورد تنظیم روابط بین نظام‎های استانی به پیشنهاد شورای مرکزی در زمره وظایف و اختیارات هیات عمومی به شمار می‎رود. بررسی و تصویب ضوابط، مقررات، نظام نامه ها و همچنین دستورالعمل پرداخت حق الزحمه اعضای شورای مرکزی، اعضای شورای انتظامی استانی، شورای انتظامی کل، بازرسان استانی و بازرس نظام به پیشنهاد شورای مرکزی، بررسی و تصویب نظام نامه های داخلی نحوه اداره هیات عمومی، بررسی و تصویب نظام نامه پیشنهادی شورای مرکزی درخصوص نحوه مدیریت منابع مالی نظام و انتخاب بازرس نیز جزو وظایف و اختیارات هیات عمومی محسوب می‎شود.
بر اساس این گزارش مجمع عمومی سال جاری سازمان نظام صنفی رایانه‎ای نیز سه شنبه هجدهم اسفندماه از ساعت 10 تا 13 در سالن کانون اسلامی انصار برگزار می‎شود.

دعوت اعضای نصر تهران به حضور 
در کارگروه صندوق‎های مکانیزه فروش 
کمیسیون سخت افزار سازمان نظام صنفی رایانه‎ای تهران برای تشکیل کارگروه تخصصی صندوق‎های مکانیزه فروش از اعضای صنف دعوت کرد. 
فناوران- کمیسیون سخت‎افزار سازمان از تمام فعالان حوزه صندوق‎های مکانیزه فروش اعم از شرکت‎های سخت‎افزاری و نرم‎افزاری، واردکنندگان، تولید‎کنندگان، توزیع کنندگان و خرده‎فروشان دعوت کرد نسبت به عضویت در این کارگروه تخصصی اعلام آمادگی کنند.
بر اساس این گزارش کارگروه صندوق‎های مکانیزه فروش با هدف شناسایی پتانسیل‎ها و ظرفیت‎های شرکت‏های فعال در این حوزه و در جهت ایجاد هم‎افزایی و بهرمندی در ارایه پیشنهادات به ارگان‏های ذی‎ربط و طرح‎های احتمالی در خصوص موضوع تجهیز واحدهای صنفی به صندوق‎های مکانیزه فروش تشکیل می شود.
رسیدگی نصر کشور به اعتراض متقاضیان وام وجوه اداره شده
سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور از شرکت های درخواست دهنده وام وجوه اداره شده که به روند رسیدگی به تقاضاهایشان معترض هستند، دعوت کرد تا موارد خود را جهت پیگیری به سازمان اعلام کنند.
فناوران- بهمن ماه سال 93 فراخوان وام وجوه اداره شده از سوی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات منتشر شد و پس از پیگیری های مداوم سازمان نصر کشور، تیرماه سال 1394 اولین گروه از متقاضیان موفق به دریافت وام های درخواستی خود شدند. سومین دوره فراخوان وام وجوه اداره شده نیز در آذرماه سال جاری توسط وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات منتشر و تا بهمن ماه نیز تمدید شد. طبق آخرین آمار مندرج در سایت وام وجوه اداره شده وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعاتees.ict.gov.ir، صد شرکت تحت حمایت طرح های فناورانه و 18 شرکت تحت حمایت سرمایه در گردش قرار گرفتند. با این وجود برخی از شرکت ها به صورت پراکنده اعتراض هایی را در خصوص طولانی شدن روند رسیدگی به درخواست هایشان به سازمان منعکس کردند. این مساله سبب شد تا سازمان نصر کشور به منظور پیگیری این اعتراض ها اعلام آمادگی کند.اعضای سازمان که نسبت به روند رسیدگی به تقاضاهای وام وجوه اداره شده خود، پرسش یا اعتراضی دارند، می توانند درخواست خود را طی یک نامه رسمی به نشانی الکترونیکی
 info@irannsr.org ارسال کنند. 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :