آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 96099
تاریخ انتشار : 15 اسفند 1394 11:21
تعداد بازدید : 663

پایان تنش ها با دید در شب

بهار ادیبان- جامعه مجازی هفته پر تنشی را پشت سر گذاشت. اعلام نتایج انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان از یک سو، واکنش مسوولان، احزاب و اشخاص به این نتایج از سوی دیگر، کاربران را به خود مشغول کرده بود. پایان هفته هم مصاحبه دید در شب با محمد جواد ظریف، سوژه داغ تایم لاین های شبکه های اجتماعی بود.

 ابتدای هفته گذشته هشتگ #شمارش پس از پایان رای گیری کنار هشتگ #انتخابات نشست و حداقل طی 24 ساعت داغ ترین هشتگ فارسی در فضای مجازی بود. تا زمان اعلام نتایج قطعی انتخابات خبرگان و مجلس شورای اسلامی کاربران مشغول انتشار آخرین آمار شمارش آرا و تحلیل های خود در شهرهای مختلف کشور بودند.
 حواشی خوشحالی کاربران و طنزپردازی هایشان درباره نتایج آرا بی جواب نماند. پاسخ حداد عادل که جایگاه سی و یکم را به خود اختصاص داده بود به افرادی که وی را در فضای مجازی مورد تمسخر قرار داده بودند، مورد توجه کاربران قرار گرفت .(@haddadadel_ir)
 هفته گذشته گزارش دو روزنامه در صدر رسانه های اجتماعی بود: قانون و وطن امروز. گزارشی که روزنامه قانون درباره سخنان نماینده ارومیه و روزنامه وطن امروز درباره اظهارات حسین مرعشی از اعضای ارشد حزب کارگزاران منتشر کردند مورد انتقاد کاربران قرار گرفت و اعتراض آنها را نسبت به اظهارات این دو نفر در پی داشت.
 انتشار ویدیوی مصاحبه محمد جواد ظریف، وزیر امور خارجه کشورمان با رضا رشیدپور در برنامه دید در شب مقوله انتخابات را بست. برنامه دید در شب با اجرای رضا رشیدپور، حاوی مصاحبه هایی صریح با چهره های کشور در عرصه های مختلف فرهنگی، سیاسی، مذهبی، هنری و ورزشی است که روی آنتن تلویزیون نمی رود. این برنامه به صورت مستقل تهیه و روی سرویس اشتراک ویدیو آپارات منتشر می شود. مصاحبه ظریف با برنامه دید در شب تحت عنوان «هرگز یک ایرانی را تهدید نکن!» (http://bit.ly/1TdpffQ ) منتشر شده و در کمتر از 24 ساعت بیش از 40 هزار بازدید کننده داشت.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :