آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 95975
تاریخ انتشار : 12 اسفند 1394 11:6
تعداد بازدید : 708

سامسونگ برای چینی ها نمایشگر خمیده می سازد

سامسونگ که در زمینه ساخت نمایشگر، سهم قابل توجهی از بازار را دارد، به تازگی اعلام کرده که برای شرکت های چینی نیز صفحه نمایش خمیده تولید می کند.

فناوران- کمپانی سامسونگ نه تنها با گوشی های شاخص و پر فروش خود شناخته می شود، بلکه به عنوان یکی از بزرگترین تامین کنندگان قطعات سخت افزاری گوشی های هوشمند نیز شهرت دارد. این شرکت به عنوان یکی از بهترین تولیدکنندگان صفحه نمایش های خمیده ، قصد دارد برای تولید کنندگان چینی نیز نمونه هایی از این صفحه های نمایش را تولید کند.
گفته می شود که کمپانی های چینی مانند هوواوی، شیائومی و ویوو، قصد دارند در سال جاری میلادی، گوشی های هوشمندی با صفحه نمایش خمیده مانند سری Edge  گلکسی به بازار عرضه کنند. تیزرهای تبلیغاتی گوشی جدید ویوو به نام Vivo XPlay5 نیز نشان دهنده صفحه نمایش خمیده در این گوشی هوشمند است. به همین دلیل این شرکت ها قراردادهایی برای ساخت این نوع نمایشگرها با سامسونگ امضا کرده اند. این اولین بار نیست که سامسونگ صفحه نمایش های خمیده را برای دیگر تولیدکنندگان می سازد. در سال گذشته نیز این شرکت برای گوشی Priv شرکت بلک بری نیز صفحه نمایشی خمیده تولید کرد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :